Szabász, segédszabász, Szeged

Település:

Szeged

Feltöltve:

2024.01.11.
col-wide

Foglalkozások:

Bőr-, textil- és ruhaipar: Szabász

Cégünk immár 30 éve stabil résztvevője a hazai divatpiacnak. Szegedi telephelyünkre keresünk szabász, illetve segédszabász kollégát.
Hosszú távú, stabil céges háttér, a feladatok sokszínűek, a csapat támogató és fiatalos.

LEGFŐBB FELADATOK

Szabász feladata:
  • a kész szabásminta felvasalása a terítékre
  • anyagok szabásminta szerinti kiszabása szalag- és kardkéses szabászgéppel
A szabászsegéd feladata:
  • a szabványok összekészítése és csomagolása
Elvárások:
  • szabászati gépek ismerete
  • proaktív, precíz, önálló munkavégzés
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • szereted a ruhákat
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • aktív tagja lehetsz egy komoly szakmai csapatnak, ahol modern eszközök segítik a munkádat
  • hosszú távra tudsz tervezni velünk, támogató csapat vesz körül, segítőkész mentorral
  • szabad ünnepnapok és hétvégék
Munkavégzés helye:
  • Szeged Bolero Kft., Csongrád-Csanád vármegye - Szeged
Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat a következő e-mail-címre várjuk: [email protected]

Állás típusa: Teljes munkaidő
Cégadatok
Szeged Bolero Kft.
Dankó Pista utca 27. Szeged