Haász Szegedi Úszó Egylet

Parádés nyarat zártak a megyei úszók / 6 napja
A főszezon véget ért a sportágban, így arra kértük a Csongrád megyei egyesületek edzőit, értékeljék a hátunk mögött hagyott, érmekben és egyéb sikerekben rendkívül gazdag hónapokat.
2 hónapja
Magyar szempontból a vizes világbajnokság nyílt vízi 25 kilométeres döntőjében a férfiaknál hihetetlen drámákat láthattunk, a nőknél pedig remek teljesítményeket, köztük a Haász SZUE olimpikonja, a 6. helyen végző Olasz Anna remeklését. Szíve szerint a szegedi úszó már 5 km után feladta volna, hiszen embert próbáló körülményekkel küzdött meg.
2 hónapja
Papós Tamás
Miután a Haász SZUE úszója, Olasz Anna 16. helyen zárt a vizes világbajnokság olimpiai kvalifikációs nyílt vízi versenyén, emelt fővel beszélt a viadalról, amelyen nem sikerült kijutni az ötkarikás játékokra. Okkal volt büszke az Eb- és vb-ezüstérmes szegedi sportoló: bőven van esélye kvótát szerezni, ráadásul olyan teljesítményt nyújtott, amely még érmet is érhet a maratoni távon.
4 hónapja
Papós Tamás
A hosszútávúszó medencés országos bajnokságon összesen 11 érmet szereztek a Haász SZUE versenyzői, ebből kettőt a szegedi egyesület Európa- és világbajnoki ezüstérmes olimpikonja, Olasz Anna, aki 10 ezer méter után 5000 méteren is hazánk legjobbja lett a felnőtt mezőnyben.
9 hónapja
Papós Tamás
Lapunk, a Délmagyarország immár 49. alkalommal jutalmazta az év legjobb sportolóit, az idei gálán összesen 20 üvegtrófeát adhattunk át a Hungi Vigadóban a CE Glass jóvoltából. Sorozatunk harmadik részében ezúttal a Haász SZUE tehetségét, Fábián Fannit mutatjuk be, aki többek között ifjúsági Európa-bajnoki címet és felnőtt ob-aranyakat szerzett idén.
9 hónapja
Munkatársunktól
A magyar csapat elsöprő diadalt aratott Újvidéken, hiszen 50 érmet hozott el a 2018-as közép-európai országok junior-úszótalálkozójáról, a kiváló eredményekből pedig két Csongrád megyei tehetség is alaposan kivette a részét.