2024.08.18. 20:50
Meghalt két siklóernyős a Balatonnál
Szemtanúk szerint úgy történt a halálos baleset, hogy az utas lába beakadt egy kötélbe, amitől a siklóernyő pörögni kezdett, majd lezuhant. 100 méter magasból estek le, esélyük sem volt.

Illusztráció
Forrás: Shutterstock
Fotó: Gonzalo Suarez Barcena
Meghalt két siklóernyős Tapolcànál vasárnap délután, erősítette meg a veol.hu értesülését Nagy Judit rendőrségi szóvivő. Úgy tudjuk, egy 50 év körüli budapesti férfi és egy 28 éves magyar/ukrán állampolgárságú nő zuhant le. Információink szerint csörlővel próbálták felhúzni magukat, amelybe az egyiknek bele akadhatott a lába, ez okozhatta a tragédiát, mindketten szörnyethaltak, amikor körülbelül 100 méter magasból lezuhantak A rendőrség nagy erőkkel tartózkodik a helyszínen, vizsgálják a tragédia körülményeit.
A Bors úgy tudja: az egyik szemtanú szerint az utas lába akadt be egy kötélbe, amitől a siklóernyő pörögni kezdett, majd lezuhant.
Krimi
- Gyilkosság Battonyán: holtan találtak egy nőt és egy férfit a házukban (videó)
- Részleteket közölt a honvédség az újdörögi gyakorlótéren történt balesetről
- Elhunyt George Foreman amerikai bokszlegenda
- Súlyos baleset történt a honvédség újdörögdi gyakorlóterén – egy ember életveszélyesen megsérült
- Kigyulladt az MTVA székháza, szüneteltek az élő adások