Időjárás

2025.01.13. 16:38

Több órára is kisüt a nap

Több órára is kisüt a nap, viszont a hőmérséklet alacsony marad.

A többórás januári napsütést csak fátyolfelhők zavarják. 

napsütés
Több órára is kisüt a nap holnap. Fotó: Szakony Attila

A hajnali órákban -9 és -4°C közötti hőmérsékletre lehet számítani, a fagyzugos területeken akár -12 és -10°C is előfordulhat. Napközben a hőmérséklet -1 és +3°C között alakul.

Az északi szél gyenge vagy mérsékelt marad, csapadék nem valószínű. Helyenként pára, köd, illetve zúzmarás köd képződhet a reggeli órákban.

A nap folyamán a szél északias irányból gyengén vagy mérsékelten fog fújni. Csapadék nem várható, azonban reggelente helyenként pára, köd, illetve zúzmarás köd képződhet. 

Összességében tehát holnap derült, napos időre számíthatunk Szegeden és környékén, a reggeli órákban fagyos hőmérséklettel, napközben pedig enyhe felmelegedéssel.

 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!