Lesodródott és fának ütközött
2025.03.17. 12:28
Tragédia Forráskútnál: nem élte túl a brutális ütközést a sofőr – galériával
A helyszínen életét vesztette az a férfi, aki autójával ismeretlen okból lesodródott az útról Forráskút közelében. A holttestet feszítővágóval tudták csak kiszedni a járműből.
Lesodródott az úttestről és fának ütközött egy kisteherautó Forráskút közelében az 5422-es út Balástya felé vezető szakaszán.

Ez már a harmadik baleset a mai napon. Korábban írtuk, baleset történt az M5-ös autópályán, valamint még egy autó is árokba borult Csengele határában.
Halálos baleset Forráskútnál
Fotók: Donka FerencA Forráskút közelében lesodródott autóba beszorult egy férfi. A szegedi és kiskunmajsai hivatásos tűzoltók feszítővágóval szabadították ki a sofőrt, aki a helyszínen elhunyt.
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Feliratkozom a hírlevélre