Helyi közélet

2024.06.18. 10:13

Értékelte a választás eredményeit a Városunk Megújulásáért Egyesület

Majzik Attila

Közgyűlést tartott a Városunk Megújulásáért Egyesület. Kiss István, az egyesület elnöke értékelte a választási eredményeket. A szerény szereplés okán Kiss István benyújtotta lemondását, amit a tagság nem fogadott el, és megerősítette elnöki pozíciójában. Döntés született arról, hogy az egyesület továbbra is aktívan részt kíván venni Csongrád város fejlődésének elősegítésében, valamint a tagság két tagját, Gergely Ildikót és Kiss Istvánt, a több évtizedes, a városért végzett munkájáért előterjesztette a városi kitüntető címre.

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában