Helyi sport

2008.02.28. 18:19

A hétvége sportműsora

Munkatársunktól

péntek

kézilabda

Magyar Kupa, negyeddöntő, nők: ASA-HNKC–Dunaferr, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18.

szombat

asztalitenisz

Szervátültetettek magyar bajnoksága, volt Móricz-iskola tornaterme, 9.

ketrecharc

Revans nemzetközi gála Eb- és vb-címmérkőzéssel, újszegedi sportcsarnok, 19.

kézilabda

Téli-kupa, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 8.30.
Felkészülési mérkőzés, nők: Szentesi Kinizsi–Gádoros, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 15.

kispályás labdarúgás

Téli-kupa a helyi amatőr liga szervezésében, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.

kosárlabda

NB II, férfiak: Szentesi KK–Békéscsaba, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 18.

labdarúgás

Felkészülési mérkőzések: Algyő–Sándorfalva, Algyő, 13.30. Mindszent–Mórahalom, Mindszent, 11. HFC–Nagymágocs, Hódmezővásárhely, 14. Tisza Volán U15–Baja U15, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15.
CSLSZ-Dr. Adányi József utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

sakk

A csongrádi kistérség bajnoksága, Csongrád, Városi Galéria földszinti terme, 9.

teke

Szuperliga, férfiak: Ferroép- Szeged–Sopron, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 14 (ifik: 13).
NB II, délkeleti csoport: Földeák–Kiszombor, Földeák, 10. HFTK–Szank, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 10.

vízilabda

OB I, férfiak: Pendola-Szentes- Elektroglob–Vasas, Szentes, ligeti uszoda, 18.

vasárnap

jégkorong

Előkészítő bajnokság: Tisza Volán–Újpest B, Szeged, műjégpálya, 14.30.

kézilabda

NB I/B, férfiak: Szeged-Dorozsma–Ózd, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16 (ifik: 18).
NB II, férfiak: Süd-Bau-HBSE– Kondoros, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 10 (ifik: 12). Nők: Makói NKSE–Abony, makó, városi sportcsarnok, 15 (ifik: 17).
Amatőr farsangi női torna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.
Téli-kupa, újszegedi sportcsarnok, 8.30.
Adidas gyermekbajnokság és szivacskézilabda-bajnokság, régiós döntő, Szeged, Etelka sori sportcsarnok, 10.

kispályás labdarúgás

Téli-kupa a helyi amatőr liga szervezésében, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 14.

labdarúgás

NB II, férfiak: Makó FC–Kecskemét, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 14.30.
Felkészülési mérkőzések: Tisza Volán U19/A–Mórahalom, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 15. Tisza Volán U17–Tisza Volán U19/B, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 17.
CSLSZ-Dr. Adányi József utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

teke

NB I, férfiak: Szegvár–Cegléd, Szegvár, 11 (ifik: 10).

úszás

Szervátültetettek magyar bajnoksága, újszegedi sportuszoda, 7.30.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában