Helyi sport

2016.01.27. 09:10

Kispályás labdarúgás: megyeegyes döntő a röszkei tornán

Befejeződött a röszkei sportcsarnokban a 16 csapat részvételével Márki Ferenc, Cs. Tóth Zoltán és Papdi László szervezésében a 4. Saller-kupa kispályás labdarúgótorna.

Munkatársunktól

A Csongrád megyei csapatok részére meghirdetett eseményen megyei I. osztályú döntőt tartottak, amelyen a Tiszasziget legyőzte az Új év-Szkitasport-kupa nyílt kategóriájának győztesét, a Sándorfalvát. A győztes csapat a sikerét edzője, [namelink name="Bernát Péter"] nemrég elhunyt édesapja emlékére ajánlotta fel.

Győzelem Röszkén. A Tiszasziget csapata.

4. Saller-kupa, csoportmeccsek, végeredmények, A csoport: 1. HFC II. 9, 2. Zsombó 6, 3. Röszke 3, 4. Szőreg 0 ponttal. B csoport: 1. Mindszent 7, 2. SZVSE 6, 3. Székkutas 2, 4. Deszk 1 ponttal. C csoport: 1. Sándorfalva 9, 2. Baktó 3 (7–10), 3. Tanárképző 3 (7–11), 4. FK Szeged II. 3 (8–22) ponttal. D csoport: 1. Tiszasziget 9, 2. Tápé 6, 3. Kübekháza 3, 4. Pázsit 0 ponttal.

Középdöntők: HFC II.–SZVSE 4–2, Mindszent–Zsombó 2–2, hetesekkel: 1:2, Sándorfalva–Tápé 4–3, Tiszasziget–Baktó 4–0. Elődöntők: HFC II.–Sándorfalva 0–3, Zsombó–Tiszasziget 2–5. Helyosztók, a 3. helyért: HFC II.–Zsombó 1–2, döntő: Tiszasziget–Sándorfalva 3–1.

A győztes csapat névsora: Weszelovszky Gábor, Papp Ádám, Kasza Ferenc, Juhász Ádám, Dekanj Máté, Molnár Dániel, Réczi Valentin, Bálint Dániel, Bálint Tamás, Rutai Balázs, Papp Péter.

Különdíjasok, a legjobb játékos: Juhász Ádám (Tiszasziget), a legjobb kapus: Szalai Valentin (Zsombó), a legjobb védő: Fekete Zoltán (HFC II.), gólkirály: Gémes Bence (Sándorfalva).