2023.10.30. 13:28
Megsérült Batik Bence, megoperálták
Sérülés miatt meg kellett operálni az NB I.-es Puskás Akadémia szegedi származású labdarúgóját, Batik Bencét.
Batik Bencére hosszabb kihagyás vár műtét miatt.
Fotó: Kovács Péter/MW
Hiába nyert 5–0-ra október 22-én az MTK Budapest vendégeként a Puskás Akadémia, a nagy siker vezéráldozattal járt. A felcsútiak a 10. percben Batik Bence góljával szerzetek vezetést. A szegedi futballista végigjátszotta a mérkőzést, de később kiderült, a találkozón megsérült.
– Az MTK elleni bajnoki mérkőzésen Batik Bence fáradásos talpcsonttörést szenvedett. 29 esztendős játékosunkat azóta megoperálták, előreláthatólag három hónapot kell kihagynia – közölte a PAFC a hivatalos honlapján.
Batik Bence 2022. augusztusa óta erősíti a Puskás Akadémiát. Ez idő alatt negyvenegy alkalommal lépett pályára a csapatban, az MTK elleni volt a negyedik gólja a felcsútiak mezében.