2015.05.03. 20:08

Semmi esély

Már csak matematikai esélye maradt az Szeged KKSE NB I-es női kézilabdacsapatának.

Már csak matematikai esélye maradt az Szeged KKSE NB I-es női kézilabdacsapatának, hogy kiharcolja a bennmaradást, ugyanis a 9–12. helyért zajló rájátszásban a harmadik mérkőzésén is kikapott, ezúttal hazai pályán az előtte álló MTK-tól.

[namelink name="Marosán György"]: – Egy jobb lehetőségekkel bíró csapattal voltunk versenyben 55 percen át, erre büszkék lehetünk. Az egyenlítésünk után gödörbe kerültünk.

Szeged KKSE–MTK 23–27 (12–16)

Női kézilabda NB I, rájátszás a 9-12. helyért, 3. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok,
150 néző. Vezette: Hargitai, Markó.
Szeged KKSE: Futaki – Hárs 2, Zsilák 2, Gulyás 2, Csoknyai 1, Selmeci, SZABÓ E. 8/5. Csere: Dobó M. (kapus), Aron, BARJÁN 3, Lackovic, TERMÁNY 5. Edző: Marosán György.
MTK: Ignácz-Pethő – Varga N. 3, VALOVICS 6, WOLF 8/4, KOLLÁR- ÁBRAHÁM 3, Barna 2, Szádvári 1. Csere: Blazek (kapus), Csuka 1, Khouildi 1, Kovács G., Fekete B. 2. Vezetőedző: Golovin Vlagyimir.
Kiállítások: 10, ill. 14 perc.
Hétméteresek: 5/5, ill. 5/4.