Keresik a rongálót

Nem várt a feljelentésre a vásárhelyi rendőrkapitányság: nyomozni kezdett a népkerti játszótér újabb rongálója után.

Nem várt a feljelentésre a vásárhelyi rendőrkapitányság: nyomozni kezdett a népkerti játszótér újabb rongálója után. Mint megírtuk, a Tiszta Szívvel Egyesület által tavaly júliusban közadakozásból állított játszótér hajójának csúszdáját valaki meggyújtotta, és hatalmas lyukat égetett az oldalára. Szerencsére sem a műanyag, sem az egykori Hódtó hangulatát idéző hajó nem vált a lángok martalékává. A csúszda azonban ezzel balesetveszélyessé vált.

Mint emlékezetes, tavaly októberben egy tizenhárom éves gyerek törte össze – állítólag véletlenül – ugyanitt azt a nagy értékű kerámia ivókutat, melyet Pannonhalmi Zsuzsa keramikusművész készített.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!