Harmadával csökkent az építményadó Vásárhelyen, az elkészült pihenőpark keresztelőjével októberig várnak

Garín kiejtette Wawrinkát
A világranglistán 22. chilei játékos három szettben, 2 óra 16 perces mérkőzésen búcsúztatta kedden a nemzetközi rangsorban 19., háromszoros Grand Slam-győztes svájci Stan Wawrinkát.
Gombát gyűjtő fiatalokat ölt meg egy tigris Nepálban
A királytigris csak azután engedte el áldozatai tetemét, hogy a helyszínre érkező vadászok lövéseket adtak le a levegőbe.
NNI: a járvány ellenére is nőtt az embercsempészek és a migránsok száma
Olajozottan működő bűnszervezetek irányítják ezt a területet.
Borzalmas! Egy eltűnt kislány csontjait találhatták meg a somogyi erdőben (videó)
Egy gombászó házaspár csontokat talált egy zacskóban az erdőben, Szántód közelében. Az orvosszakértő megállapította, egy 13-14 éves kislány maradványai lehetnek, aki valamikor az elmúlt húsz évben halhatott meg.