2008.09.04. 11:17
Bennégett a családi házban
Bennégett egy férfi egy családi házban a Somogy megyei Andocs közelében. A tűz csütörtökön éjjel keletkezett Németsűrűpusztán. Az ötven év körüli tulajdonos már nem tudott kimenekülni a házból.
A tűzoltókat csütörtökön éjjel riasztották, hogy a Somogy megyei Andocs mellett, Németsűrűpusztán ég egy családi ház. A helyszínre a tabi, a siófoki hivatásos, valamint az andocsi önkéntes tűzoltók mentek. A tűz az egyik szobában keletkezett, onnan terjedt át a tetőszerkezetre.
Amikor a tűzoltók a helyszínre érkeztek, már az egész ház égett. Az épületben tartózkodó ötven év körüli tulajdonos azonban nem tudott kimenekülni, bennégett - mondta a Független Hírügynökségnek a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyeletese. Azt, hogy mi okozta a tüzet, egyelőre nem tudják, vizsgálják.