Ország-világ

2007.05.10. 16:19

24 karátos arany a bőrbe

A 24 karátos arany a legpuhább nemesfém. Az Ájurvéda-gyógyszerészet különleges módszerekkel tisztítja meg az aranyat az egyéb fémektől.

A 24 karátos arany a legpuhább nemesfém. Az Ájurvéda-gyógyszerészet különleges módszerekkel tisztítja meg az aranyat az egyéb fémektől, szennyeződésektől és egy olyan folyamatnak veti alá, amely elvégzése után az arany feldolgozhatóvá válik a gyógyszerészet számára, illetve bedolgozhatóvá válik a bőrbe.

Milyen hatást fejt ki az aranykezelés?

Méregteleníti a bőrt, serkenti az új sejtek kialakulását, gyorsítja az oxigénszállítást, serkenti a vérkeringést, nyirokkeringést, csökkenti a ráncokat.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában