Ország-világ

2008.09.07. 21:05

Nem volt telitalálatos szelvény a hatos lottón

20 éve nem volt ekkora a nyeremény, a jövő héten pedig még több lesz - 2 milliárd 770 millió. Rengetegen érkeztek a határon túlról is lottózni. Érezhetően megnövekedett a forgalom.

Nincsen hat találatos a lottón. Úgyhogy tovább növekszik a nyeremény, pedig már az eheti is rekord lett volna. Most 2 milliárd 600 millió forint ütötte volna a markát annak, aki eltalálja a hat számot.

Az utóbbi hetekben sokakat csábított a rekord összegű, adómentes nyeremény. Rengetegen érkeztek a határon túlról is lottózni. Érezhetően megnövekedett a forgalom. Azok, akik egyébként is átjárnak játszani, több szelvényt adnak fel a hatos lottóra, és természetesen megjelennek új arcok is - mondta a Szerencsejáték Zrt. szóvivője.

Ezen a héten több mint 4 millió szelvényt adtak fel a lottózókban. A legtöbb játékos egy vagy két szelvénnyel játszik, de nem mindenki. Somorai László az RTL Híradónak azt mondta, hogy az egyik lottózóban egy játékos több mint fél órán keresztül adott fel 6-os lottószelvényeket, több százezer forintért.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában