Fotó: Szigetváry Zsolt / MTI

Orbán Viktor: nálunk még istenes a helyzet (HALLGASSA MEG!)

Hozzászólások

6:3 színesben! Lélegzetelállító minőségben nézhetjük újra a legendás meccset (videó)
A Spíler TV munkatársainak részvételével érkezik a magyar futballtörténelem egyik legemlékezetesebb meccsének, az évszázad mérkőzésének a Magyar Telekom által digitálisan felújított, kiszínezett változata a Super TV2-re.
Íme az ideiglenesen elköltöztetett szegedi klinikák listája
Ideiglenesen több klinikai egységet másik telephelyre költöztettek a járvány idejére.
A Fradi vereségén kesereg Fekete-Győr, aki elvette volna a klub költségvetése felét
Akad némi ellentmondás a Momentum elnökének közösségi oldali megnyilvánulásai között.
Szon Hung Min, Junuzovic és Luis Suárez is a Puskás-díj jelöltjei közé került
Zsóri Dániel tavalyi sikere után idén nincs magyar futballista a jelöltek között.
Nem tudott szettet rabolni az SZRSE
Hiába volt két szettlabdája is, egyiket sem tudta kihasználni a Szegedi RSE a MÁV Előre elleni bajnokin, végül a vendégek 3:0-ra nyertek az újszegedi sportcsarnokban.
Többet telefonálunk és netezünk, de kevesebb SMS-t küldünk
Hatodával nőtt a hívás- és harmadával az internetforgalom a koronavírus-járvány miatt, az SMS-ek száma viszont negyedével csökkent.