PR

2020.01.17. 12:31

A Vásárhelyi Róna Kft. álláshirdetései

A Vásárhelyi Róna Kft. az alábbi pozíciók betöltésére keres munkatársakat:

Traktoros, állatgondozó, fejő – a kopáncsi szarvasmarhatelepre

Érdeklődni: munkanapokon 7-15 óráig személyesen a kopáncsi szarvasmarhatelepen (Hódmezővásárhely-Kopáncs, Tanya 4067.), vagy telefonon a 06-30/228-4104 számon.

Mezőgazdasági gépkezelő, rakodógép-kezelő és szárítógép-kezelő pozíciókra

Jelentkezni önéletrajz beadásával, fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail-címen lehet, vagy a 06-70/477-1064 telefonszámon.

A jelentkezés határideje 2020. 01. 29.

Mérlegképes könyvelői pozícióra

Feladatok:

- Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés

- Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal

- Év végi zárásokhoz tartozó analitikák, leltárak elkészítése

- Áfabevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése

Elvárások:

- Mérlegképes könyvelői végzettség legalább 3 éves gyakorlattal

- Naprakész adózási ismeretek

- Megbízhatóság, precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

- Excel és Word ismerete

- 6-os és 7-es számlaosztály ismerete

- Beszámoló összeállításának ismerete

Előnyt jelent:

- Mezőgazdasági gyakorlat

- Felsőfokú végzettség

Fényképes önéletrajzokat – fizetési igény, regisztrációs szám megjelölésével – a [email protected] e-mail-címre kérjük megküldeni.

A Vásárhelyi Róna Kft. számviteli és pénzügyi vezetői állást hirdet

Feladatok:

- Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés, beszámoló készítése

- Napi pénzforgalom irányítása

- Év végi zárásokhoz tartozó analitikák, leltárak készítése

- Bevallások, statisztikák és egyéb szolgáltatások készítése

Elvárások:

- Mérlegképes könyvelői végzettség, legalább 5 éves gyakorlattal

- Nyelvtudás

- DimSQL Program ismerete

Fényképes önéletrajzot- fizetési igény, regisztrációs szám megjelölésével- a [email protected] e-

mail címre kérjük megküldeni 2020.02.05-ig.

(X)

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában