Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

14 találat Kopasz Bálint névre

2017.06.17. 12:16

Kopasz folytatta a sorozatát

Az első felnőtt világbajnoki válogató tegnapi versenynapján az algyői Kopasz Bálint győzött K1 1000 méteren, a DÉMÁSZ-Szeged két sportolója, Medveczky Erika (K1 500 m) és Bodonyi András (C1 1000 m) pedig harmadik lett.

2016.05.20. 09:59

Kajak-kenu: világkupán indulnak a megyeiek

Mától Duisburgban rendezik az idei első nemzetközi kajakos, kenus világkupát, amelyen Csongrád megyei versenyzőket is találhatunk.

2015.07.29. 08:30

Királyi táv algyői uralkodóval

A Portugáliában rendezett ifjúsági és U23-as kajakos, kenus világbajnokságon az ifiknél az Algyő SK fiatalja, Kopasz Bálint K1 1000 méteren arany-, K4 1000 méteren pedig bronzérmet szerzett.

2014.06.24. 11:09

Kajak-kenu: hárman az Eb-n

A szegedi Maty-éren rendezett második ifjúsági kajakos, kenus válogatón sok kérdés eldőlt.

2014.04.30. 08:14

Hanzók Örsre emlékeztek

Tizennégy klubból közel négyszáz versenyző nevezett a 22. Hanzók Örs nemzetközi kajakos, kenus emlékversenyre, egyben EDF DÉMÁSZ-kupára, amely a fiatalon elhunyt egykori kajakosnak állít emléket immár bő két évtizede.

2014.04.05. 08:35

Tizedik lett a vb-n a piarista csapata

Két csapat képviselte Magyarországot a március 30. és április 4. között lebonyolított iskolai mezeifutó-világbajnokságon

2013.12.28. 10:37

Vb-n a piaristások

A szombathelyi Bolyai-gimnázium lánycsapata mellett a szegedi Dugonics András Piarista Gimnázium fiúversenyzői képviselhetik Magyarországot az iskolai mezeifutó-világbajnokságon.

2013.04.05. 10:46

A Dugonics diákjai éremesélyesek

A diákolimpia megyei mezei futóbajnokságán az április 18-i országos döntő volt a tét, amelyre egyéniben az első négy, míg csapatban az első két helyezett utazhat el.

2012.11.16. 10:08

Edzőtábor nélkül nem megy

A Titán TC atlétái közül öten álltak rajthoz a mezei futósorozat Szekszárd melletti, Sötétvölgyi állomásán.

2012.05.11. 07:04

Kopasz Bálint két sportág bajnoka

Bálint az elmúlt hónapban kajak-kenuban és atlétikában is országos bajnoki címet szerzett.