2018. 12. 13. csütörtök - Luca, Otília -4°C | 4°C Még több cikk.

36-23-ra nyert a MOL-Pick Szeged a Vác ellen

A MOL-Pick Szeged férfi kézilabdacsapata a Vác ellen a játszott K&H liga rájátszásában. 20-13-as félidő után 36-23-ra nyert Pastor-alakulat.
MOL-Pick Szeged-Váci KSE 36-23 (20-13)
K&H férfi kézilabda liga, rájátszás az 1-6. helyért, 2. forduló, újszegedi sportcsarnok, 700 néző. Vezette: Buza, Cseszregi.
MOL-Pick Szeged: Wyszomirski - Prodanovics 8/1, Balogh 3, Bombac, Vranjes 3, Ilyés 3,  Källman 2. Csere: Manojlovity (kapus),Blazevic, Parrondo 4,  Mindegía 4/1, Ancsin 5, Hegedüs 1, Thiagus Petrus 3, Velky.  Vezetőedző: Juan Carlos Pastor.
Vác: Vitáris - Vasics 2, Asztrasapkin 2, Pavlovics 6, Tyiskov 1, Lendvay 4/3,  Császár 1. Csere: Tóth  M. (kapus), Vucsicsevics 2, Csisztabajev 1, Munkács 1, Kökény 1, Fekete, Terenyi, Pál 2. Vezetőedző: Zsiga Gyula.
Hétméteres: 2/2, ill. 5/3.
Kiállítás: 2, ill. 4 perc.

60. perc: Nincs több gól, 36-23 a vége.
59. perc: Vranjes kell ápolni. Nincs baj szerencsére. Thiagus Petrus, 36-22. Kökény, 36-23.
58. perc: Munkácsi beállóból, 35-22.
57. perc: Mindegía indít, Parrondo, 35-21.
56. perc: Balogh Zsolt, 34-21.
55. perc: Balogh-bomba, 33-21.
54. perc: Manojlotvity Borisz nagy védése! Váci hetes+Blazevic 2 perc. Manojlovity Borisz kivédi!
53. perc: Vranjes rossz zárás.
52. perc: Váci hetes. Lendvay, 32-21.
51. perc: Thiagus Petrus vágja be, 32-20.
50. perc: Pál talpról, 31-19. Váci hetes. Lendvay, 31-20.
49. perc: Balogh önzetlen, Parrondo, 31-18.
48. perc: Pál a szélről, 29-18. Parrondo pattint, 30-18.
47. perc: Balogh lövi ki a felsőt, 29-17.
46. perc: Balogh ellépi. Vucsicsevics, 28-17.
45. perc: Wyszomirski elkapta a fonalat.
44. perc: Wyszomirski véd, nem jól indít. Csisztabajev, 28-16.
43. perc: Robog a Szeged, Ilyés ejt, 28-15.
42. perc: Wyszomirski, Thiagus Petrus kihagyja. Ancsin-bomba, 27-15.
41. perc: Prodanovics nem tud hibázni, 26-15.
40. perc: Vendég büntető. Lendvay, 25-15.
39. perc: Tyiskov dumáért 2 perc. Ancsin, nincs ellenszer, 25-14.
38. perc: Wyszomirski lábbal, Prodanovics micsoda ejtés, 24-14.
37. perc: Thiagus Petrus mellé, Wysu. Időt kér a Vác.
36. perc: Wyszomirski! Thaigus Petrus kapufa.
35. perc: Wysu, majd Prodanovics, 23-14.
34. perc: Wyszomirski lekapja, Prodanovics bevágja, 22-14.
33. perc: Asztrasapkin mellé, Tóth nagyot véd.
32. perc: Velky kezéből kicsúszik a labda. Wyszomirski véd nagyot. Ancsin, bepörög, 21-14.
31. perc: A Vác kezdi a második félidőt. Vasics a szélről, 20-14.

30. perc: Tóth véd, Asztrasapkin, 19-13. Thiagus Petrus, 20-13. Ez a félidő.
29. perc: Labdát szerzett a Szeged.
28. perc: Wyszomirski véd. Parrondo teket Tóth mellett el, 19-12.
27. perc: Hegedüs harcol ki hetest, Prodanovics, 18-12. Munkácsi 2 perc.
26. perc: Mindegía apuka örömtánca a lelátón, gyermeke nagyon pörög, 17-12.
25. perc: Wyszomirski véd, Mindegía bevágja, 16-12.
24. perc: Hegedüs harcol ki hetest, Mindegía, 15-12.
23. perc: Mindegía ellépi, Pavlovics bevágja, 14-12.
22. perc: Pavlovics, majd Ancsin eldől, okos gól, 14-11.
21. perc: Lendvay mellé, Mindegía a pipába, 13-10.
20. perc: Vucsicsevics beállóból, 11-10. Időt kér Pastor. Hegedüs, okosan, 12-10.
19. perc: Thaigus Petrus lő, kapufa.
18. perc: Lendvay, 11-9.
17. perc: Wyszomirski hetest véd. Thiagus Petrus eladja a labdát.
16. perc: Teljes sorcsere a Szegednél, Ancsin, 11-8.
15. perc: Pavlovics a blokkról, 10-7. Vasics, 10-8.
14. perc: Prodanovics ugrik meg, 10-6.
13. perc: Eladott labda, Tyiskov, 9-6. Källman látják szabálytalanak.
12. perc:  Asztrasapkin , 12-5. Szegedi hiba.
11. perc: Källman robog, bevágja, 8-4. Prodanovics sprint, 9-4.
10. perc: Ilyés is jól játszik, 6-4. Vasics kapufa, Vranjes Vitáris lábai között, 7-4.
9. perc: Labdát szerzett a Szeged, Prodanovics vágja be a rövidbe, 5-3. Pavlovics, eddig remek, 5-4.
8. perc: Pavlovics a védők között, majd Vranjes ráz le mindenkit, 4-3.
7. perc: Källman kap remek labdát Ilyéstől, 3-2.
6. perc: Bombac sokkal fölé. Wyszomirski véd hatalmasat.
5. perc: Ilyés, majd Pavlovics, 2-2.
4. perc: Császár egyenlít, 1-1.
3. perc: Újabb labdaszerzés, Källman, mellé. Császár rálép a vonalra.
2. perc: Eladja a Vác, Vranjes ziccert ront.
1. perc: A Szeged kezdte a meccset, Vranjes fordul be, 1-0.

A BL-búcsú után a magyar bajnokságban folytatja szereplését a MOL-Pick Szeged. A 17 órakor kezdődő meccsen a Vác lesz az ellenfele, amelyet az alapszakaszban kétszer is magabiztosan legyőzött. Sierra, Zubai, és Csuruvija nem játszik, előbbi kettő sérült, utóbbi pedig beteg.

SZEOL SC: meghajolt a Dunaharaszti

A labdarúgó NB III Közép csoportjában hazai győzelemmel őrizte meg második helyét, egyben szakította… Tovább olvasom