2019. 07. 17. szerda - Endre, Elek 16°C | 25°C Még több cikk.

A Tiszasziget nyerte a megyeegyes rangadót - Galéria

A szakadó eső és a kellemetlen idő rányomta a bélyegét a szombati megyei mérkőzésekre - Hatvani József mesterötöst ért el.
Az NB III-as Csongrád megyei együttesek közül a Mórahalom gól nélküli döntetlent játszott a Szentlőrinccel, míg a Makó ugyan vezetni tudott a Szekszárd ellen, de végül nem lett meg tavaszi harmadik győzelme.

A megyeegyben az Ásotthalom ugyan egyenlített a második félidő közepén, de végül Bernát Péter büntetőjével megnyerte a rangadót a Tiszasziget. A többi élcsapat, így a Csongrád, a SZVSE és az Algyő is nyert, a HFC II. pedig hatot rúgótt a Szőregnek.

NB III Közép csoport, 19. forduló

Makói FC - Szekszárd 1-1 (1-0) Makói gól: Lipták Á.
Mórahalom VSE - Szentlőrinc SE 0-0

Csongrád megyei I. osztály, 19. forduló

Kiskundorozsma - FK 1899 Szeged 1-1 (0-0) Gól: Cseh R. ill. Kovács B.
Zsombó - Csongrád 0-2 (0-1) Gól: Lőrinc Á., Bartucz P.
Szentes - SZVSE 1-6 (0-4) Gól: Bertók G. ill. Buza A., Hatvani J. (5).
Algyő - UTC 4-1 (1-0) Gól: Kovács M., Békési R. (öngól), Lovas T., Táncos B. ill. Szántó D.
Hódmezővásárhelyi FC II. - Szőreg 6-1 (3-0) Gól: Győrfi F., Bartyik R., Bürgés J. (2), Bódai D., Dér Á. ill. Bartos N.
Tiszasziget - Ásotthalom 2-1 (1-0) Gól: Rutai B., Bernát P. ill. Szabadi N.

A Tiszasziget nyerte a megyeegyes rangadót. Fotó: Török János (Galéria)

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb - A negyeddöntőben búcsúztak a magyarok 500 méteren

Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang és Burján Csaba is a negyeddöntőben búcsúzott. Tovább olvasom