2019. 02. 18. hétfő - Bernadett -1°C | 13°C Még több cikk.

Egyértelműen csakis a győzelem a cél: a KSI otthonában játszik a Szentes

Fontos hajrához érkezik a férfi vízilabda OB I alapszakasza az A csoportban szereplő Metalcom-Szentes számára.A Kurca-partiaknak már csak három mérkőzés van hátra a bajnokság alapszakaszából.
Amennyiben mindhárom találkozójukat megnyernék a szentesiek, kiváló pozícióból kezdhetnék meg az alsóházi rájátszást, amelyben a 9–12. hely valamelyikének elérése a céljuk. Az alapszakasz 12. fordulójában ma 16.20-tól az A jelű nyolcas sereghajtójának, a KSI-nek lesznek a vendégei a budapesti Komjádi Béla Sportuszodában a Metalcom-játékosok.

Az ősszel Szentesen már megmérkőztek egymással a felek. Akkor egy nagyszerű első és harmadik negyednek köszönhetően a hazaiak 10–6-os győzelmet arattak.

Az összecsapás esélyesei most is Nagy Mártonék, így Pellei Csaba vezetőedző magabiztos sikert vár tanítványaitól.

– Egyértelműen győzni szeretnénk a KSI otthonában, amely a céljaink eléréshez nélkülözhetetlen. Tizenkét pontot terveztünk az alapszakaszra, amennyiben nyerünk ma, úgy már tizenhármunk lesz – beszélt a szentesi feladatokról a tréner, Pellei Csaba.