2018. 12. 14. péntek - Szilárda -3°C | 3°C Még több cikk.

Erdős Viktor nagymester

A Makói SVSE kiváló sakkozója, Erdős Viktor Budapesten az Első Szombat nemzetközi nagymesterversenyen remekelt, tíz meccsén 6,5 pontot szerezve az első helyen végzett. Erdőst dupla öröm érte, azontúl, hogy nyert, pompás játékával a nagymesteri normát is teljesítette.

A versenyzőre a hét végén is vár feladat: a Magyarország–Horvátország sakkcsapatviadalon a 20 évesek között ül asztalhoz. Az MSVSE másik két kiválósága, Erdős Boglárka és Balogh Imre is részt vesz az eseményen; ők a 14 évesek között sakkoznak.

Egykori kedvencek a Kék Mókus-kupán (9.)

A nagy hagyományokkal rendelkező teremlabdarúgó-torna, a Kék Mókus-kupa döntőjét december 29-én… Tovább olvasom