2019. 07. 19. péntek - Emília 17°C | 27°C Még több cikk.

Főpróbát tartottak a megyeegyesek

Jövő hétvégén már bajnokin lépnek pályára a Csongrád megyei I. osztály tagjai.
A Csongrád megyei I. osztályú csapatoknak ez volt az utolsó hétvége, amelyen gyakorolhattak, hiszen február 24-én rajtol a tavaszi idény. Az Algyő és az FK Szeged egymás ellen tartotta a főpróbát, ebből a hazaiak jöttek ki jobban, Takács Zoltán csapatából az új igazolás, a SZEOL-tól megszerzett fiatal csatár, Kiss Roland mesterhármast szerzett. A Tiszasziget Kondoros elleni meccsén a második félidőben potyogtak a gólok, a Szentes pedig legyőzte a szintén a Békés megyei I. osztályt képviselő Orosházi Rákóczi Vasast. Így tett a Makó is, amely a Méhkeréket verte, a SZEOL az FK Backa ellen tudott nyerni úgy, hogy a meccs végén fordított, a Mórahalom pedig kilencet lőtt a Bács megyei Soltvadkertnek. A HFC viszont kikapott a Békéscsaba II.-től, igaz, az NB III-as csapatoknak egy héttel később indul a bajnokság.

Felkészülési eredmények:

SZEOL SC - FK Backa 1901 3-2 (1-1) Szegedi gól: Tomisics (2), Ondrejó.
Makó - Méhkerék 2-0 (1-0) Makói gól: Bánóczki, Széll.
Hódmezővásárhelyi FC - Békéscsaba II. 0-1 (0-0).
Soltvadkert - Mórahalom 0-9 (0-2) Mórahalmi gól: Zsivóczky (3), Bogáti (2), Fodor, Pócs D., Zsoldos, Hrabovszki.
Szentes - Rákóczi Vasas 4-3. Szentesi gól: Bertók G., Lekrinszki, Kovács N.
Tiszasziget - Kondoros 3-3 (0-0) Tiszaszigeti gól: Juhász Á., Rutai, Bernát.
Algyő- - FK Szeged 5-1. Algyői gól: Kiss R. (3), Lajkó, Táncos.

Négy közé jutott a BL-ben az Alabárdos-Szegedi TE

A férfi tekecsapat Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján az Alabárdos-Szegedi TE 4:4-et… Tovább olvasom