2019. 02. 17. vasárnap - Donát -2°C | 12°C Még több cikk.

Gólt lőttek, ikszeltek: egy törökországi meccse maradt a Szeged-Grosics Akadémiának

A törökországi Antalyában edzőtáborozó Szeged-GA lejátszotta harmadik felkészülési mérkőzését.
A bolgár Hebar Pazardzik (0–1) és a román Rapid Bukarest (0–0) után ezúttal megint egy román csapat, a harmadik liga 3. csoportjának harmadik helyén álló, a Szeged-GA-hoz hasonló célokért, a feljutásért küzdő U. Craiova 1948 volt Joao Janeiro csapatának ellenfele.
A Szeged-GA (kezdő: Alekszics – Achim, Moga, Tóth G., Zabari – Zvara, Orosz M., Germán, Pászka – Andorka, Popin, cserék: Szántai – kapus, Máté, Cigan, Farkas M., Erdei, Hegedűs) az első félidőben dominált, Popinnak több szép megoldása is volt, majd Germán révén a szünet előtt megszületett az első szegedi gól Törökországban. A Craiova 11-esből egyenlített, 1–1.

A Szeged-GA csütörtökön a kazah Tobol B együttese ellen játssza le negyedik, záró felkészülési mérkőzését.

Parázs meccsen nyert a Szeged Celjében

Hatalmas izgalmak közepette, 29-28-ra nyert a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a MOL-PICK Szeged a… Tovább olvasom