2019. 06. 20. csütörtök - Rafael 19°C | 28°C Még több cikk.

Győzelemmel zárta a bajnokságot a Floratom

A sereghajtó Győr együttese elleni összecsapáson már nem akadt komoly tét a biztosan ötödik helyen végző Floratom számára.
 2–0-s szegedi vezetés után Lukács a harmadik szettben játszmalabdákról, végül a döntő játszmában minimális különbséggel maradt alul Lunggal szemben, majd tovább növelte az előnyét a szegedi gárda, 4–1. A Rába-partiak 5–3-ra felzárkóztak, majd egyszerre kezdődött a két záró összecsapás, ahol Lukács végzett előbb, felülmúlta Jeszenszkit, ami a hivatalos eredménybe végül nem számított bele, hiszen a találkozó embere, Kószó közönségcsalogató, pontos játékkal legyőzte Bérest, így szettveszteség nélkül zárta a napot, bebiztosítva csapata győzelmét.

Lukács Levente: – Nagyszerű tavaszi formánkkal feltettük a koronát egész éves teljesítményünkre, az ötödik hellyel a maximumot hoztuk ki a szezonból.

Floratom Szeged AC–Győri Elektromos 6–3
Férfi asztalitenisz, Extraliga, 18. forduló.
A szegedi győzelmeket szerezték: Kószó A. 3, Vitsek 2 és a Vitsek–Kószó A. páros.

A feljutásról dönt a derbi: lehetőségeket kínál az NB III utolsó előtti fordulója

Vasárnap 17.30-tól a 29. fordulót rendezik a labdarúgó NB III-ban. A Közép csoportban érdekelt négy… Tovább olvasom