2019. 07. 16. kedd - Valter 14°C | 25°C Még több cikk.

Három osztályban játszottak az asztaliteniszezők, most évet zárnak

A Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnázium tornacsarnokában megrendezett TOP24 verseny keretében adták át a Csongrád megyei asztalitenisz-csapatbajnokság érmeit.
A 2018/19-es bajnokság három osztályában több mint 150 amatőr sportoló játszott hétről hétre az asztaloknál. Az első osztály küzdelmeit a VOLVOX csapata nyerte, amely 20 meccséből csak egyet vszített el, megelőzve így a Szentesi Kinizsi, valamint az NKM Elektromos SE csapatát. A másodosztályban a Szatymaz ATSK lett a bajnok, ezüstöt nyert a HÓD ASE, míg a dobogóra a MOAC VAD ÁSZOK ért oda, a harmadosztályban a Reál Margit csapata lett a bajnok, második helyen végzett a Csanytelek, a bronzérmet a SZAC IV. csapata szerezte meg.