Hallgassa élőben!

A megye sportműsora

SZOMBAT

ASZTALITENISZ
Extraliga, férfiak: Floratom Szeged AC–Cegléd, Szeged, volt Móricz-iskola tornaterme, 16.

NB I, férfiak: ATSK Szeged I.–Tiszafüred, Szeged, ATSK-terem (Budapesti krt. 5–7.), 11.

KÉZILABDA
Budapest Bank férfiliga: Pick Szeged–Csurgó, újszegedi sportcsarnok, 17.
NB II, Délkeleti csoport, nők: Kézilabda Szeged SE–Túrkeve, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 16.

LABDARÚGÁS
Megyei I. osztály: Csongrádi Tiszapart SE–Tápé, Csongrád, 14.30 (ifi: 12.30). Szentesi Kinizsi–Károlyi DSE-Tiszasziget, Szentes, 14.30 (12.30).
Megyei II. osztály, Homokháti csoport: FK 1899 Szeged–Zsombó, Szeged Felső Tisza-parti stadion, 14.30 (ifi: 12.30). Baks–Universitas SE, Baks, 14.30.
Megyei II. osztály, Tisza–Maros csoport: UTC–Algyő II., Szeged, Kertész u., 11. Apátfalva–CONTITECH-Makó II., Apátfalva, 14.30 (ifi: 12.30). Székkutas–Szőreg, Székkutas, 14.30 (12.30). Szegvár–Újszentiván, Szegvár, 14.30 (12.30). HFC II.-Bercsényi–Fábiánsebestyén, Vásárhely, 14.30 (12.30).
Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán SC–Debrecen (U15, I. o., Kelet), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13. Tisza Volán SC–Debrecen, (U13, I. o., Kelet), Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 11. Makó FC–Kecskemét (U15, II. o., Délkelet), Makó, 13. Makó FC–Kecskemét (U13, II. o., Délkelet), Makó, 11.
Női keresztpályás bajnokság: Mórahalom–Kiskunhalas, Mórahalom, 14.30.

SZABADIDŐSPORT
Nordic walking (botgyaloglás), Szeged, újszegedi liget, 9.

TEKE
NB II: Tekézők HT–Gyula, Szegvár, 10. Szentesi TE–Nádújfalu, Szentes, 10.

VÍZILABDA
Vodafon OB I, nők: Universitas Szeged–BVSC, újszegedi sportuszoda, 18.
OB I/B, férfiak: HVSC–Kaposvár, Hódmezővásárhely, Gyarmati Dezső uszoda, 15.

VASÁRNAP

CSELGÁNCS
Regionális verseny, Szeged, Piarista gimnázium tornacsarnoka, 10.

KÉZILABDA
NB I/B Keleti csoport, nők: Szeged-Dorozsma-Algyő–Főgáz-Gázművek MTE, Kiskundorozsma, Orczy-csarnok, 16 (ifi: 18).
NB II, Délkeleti csoport, nők: Kistelek–Szeghalom, Kistelek, 11. Domaszék–Martfű, Domaszék, 16.

KOSÁRLABDA
NB I, B csoport, nők: SZTE-Szeged–DKSK, újszegedi sportcsarnok, 16.

LABDARÚGÁS
Megyei I. osztály:
Röszke–Ásotthalom, Röszke, 14.30 (ifi: 12.30). Mórahalom–Kiszombor, Mórahalom, 14.30 (12.30). Kiskundorozsma–Mindszent, Kiskundorozsma, 14.30 (12.30). Kistelek–Csanádpalota, Kistelek, 14.30 (12.30). SZVSE-Gyálarét–Sándorfalva, Gyálarét, 14.30 (12.30). Nagymágocs–Balástya, Nagymágocs, 14.30 (12.30).
Megyei II. osztály, Homokháti csoport: Csanytelek–Bordány, Csanytelek, 14.30 (12.30). Üllés–Forráskút, Üllés, 14.30 (12.30). Szatymaz–Tömörkény, Szatymaz, 14.30 (12.30).
Megyei III. osztály: Öttömös–Károlyi II.-Tiszasziget, Öttömös, 14.30. Kübekháza–Pusztamérges, Kübekháza, 14.30. Ruzsa–Balástya II., Ruzsa, 14.30. HFC III.-Bercsényi–Zákányszék, Vásárhely, 14.30. Csongrád II.–IKV-Alsóváros, Csongrád 14.30. Földeák–Domaszék, Földeák, 14.30.
Országos utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán SC–Cegléd, Szeged, Felső Tisza-parti stadion (U19: 11, U17: 13).

TEKE
NB II:
Szentesi VTE–Hódmezővásárhelyi FTK, Szentes, 10.

HÉTFŐ

KISPÁLYÁS LABDARÚGÁS
Török György Veteránkupa, záróforduló: Lokomotív–Bokafogó, 17. Altax–Szak, 17. Dózsa–Metálpont, 17. Fit World–Plázaonnil, 18. AS Lanerossi–Együtt Szegedért, 18. Első Beton–Tervezők, 18. Piac Kft.–Szegedi Vízmű, 19.