2019. 06. 20. csütörtök - Rafael 19°C | 28°C Még több cikk.

Két helyszín, hat érem az SZVSE-nél

Két versenyen is elindultak az SZVSE fiatal birkózói az elmúlt hétvégén.
Kiskunfélegyházán igen népes, 160 fős mezőnyben öt érmet szereztek, Lukics Alex és Nagy Bence aranyat, Kiss Benedek, Nagymihály Luca és Lukics Martinezüstöt szerzett saját súlycsoportjában.

Szigetszentmiklóson a junior korosztály magyar bajnokságát rendezték meg, itt Balogh Viktor állhatott dobogóra, Nagymihály Norbert pedig ötödikként zárt. A versenyzők edzői Savanya Ferenc, Kremzer Péter, Kalmár István, Nagymihály Ferenc és Kiss Károly.

Eredmények, Kiskunfélegyháza, gyermek korcsoport, fiúk, 24 kg: 2. Kiss Benedek. 26 kg: 6. P. Szabó Zoltán. Gyermek korcsoport, lányok, 26 kg: 2. Nagymihály Luca. Diák II. korcsoport, fiúk, 29 kg: 1. Lukics Alex. 29 kg: 2. Lukics Martin. 32 kg: 4. Nagy Gábor. 35 kg: 1. Nagy Bence. Szigetszentmiklós, 60 kg: 2. Balogh Viktor. 84 kg: 5. Nagymihály Norbert.