2018. 12. 19. szerda - Viola -9°C | 1°C Még több cikk.

Sima szegedi siker

A férfi tekecsapat szuperliga 14. fordulóját is győzelemmel tudta le az Alabárdos-Szegedi TE, amely Szolnokon győzött 6:2-re. A vendégegyüttesben Szél Tibor ezúttal nem kapott szerepet, így az első sorban Márton János kezdett a nap legjobbját produkáló Kiss Norbert mellett.
Jegyzőkönyv
Szolnok–Alabárdos-Szegedi TE 2:6 (3481:3648),
férfi tekecsapat szuperliga, 14. forduló
 A párok: Földi J.–Márton J. 1:0 (3:1, 583:569), Falkus D.–Kiss N. 0:1 (0:4, 547:667), Rácz R.–Karsai L. 0:1 (2:2, 616:621), Varga M.–Ernyesi N. (Ács T.) 1:0 (3:1, 577:548), Bíró E.–Fehér B. 0:1 (1:3, 621:636), Varga I.–J. Csalics 0:1 (1:3, 537:607).

A szegedi csapatból igazán emlékezetessé tette a szereplését Fehér Béla, aki szolnokiként lépett pályára Szolnokon, és nagy csatában verte meg ellenfelét, Bíró Ervint.

A szegedi csapatból akadt jó periódusa Karsai Lászlónak és Jovan Csalicsnak (167, illetve 180 fás szett), és a két csapatpont elveszítése mellett összességében nem volt kérdés, melyik együttes nyeri meg a találkozót – a több mint százhatvan fás különbség legalábbis erről árulkodott.

Magabiztosan győztek

A tabellán elfoglalt negyedik és ötödik helyezést figyelembe véve szoros mérkőzésre, az erőviszonyok alapján pedig szegedi sikerre volt kilátás a bajnoki négyes döntőbe igyekvő Floratom Szeged AC Probart tavaszi első hazai mérkőzésén a férfi asztalitenisz extraligában. Tovább olvasom