Délmagyar logó

2018. 12. 14. péntek - Szilárda -3°C | 3°C Még több cikk.

Szentesi senior úszók eredményei

Az elmúlt hetekben nagyszerűen szerepeltek a különböző viadalokon a Szentesi Delfin ESC szenior úszói.
Eredményeik; VI. Samuelis Ferenc nemzetközi úszóverseny (Kassa), férfiak, 50 m gyors: IX. kcs. 2. Melkuhn Dezső, XI. 1. dr. Bakacsi Gyula; 50 hát: IX. kcs. 3. Melkuhn, XI. 1. dr. Bakacsi; 100 mell 2. Melkunn, 1. dr. Bakacsi; 100 pille: 1. Melkuhn; 200 gyors 1. Melkuhn, 2. dr. Bakacsi; 50 pille: 2. Melkuhn; 50 mell: 1. Melkuhn, 2. dr. Bakacsi; 100 gyors: IX. kcs. 2. Melkuhn, 3. dr. Kanyó Ádám; 200 vegyes: 1. Melkuhn; 100 hát: 2. Melkuhn, 3. dr. Kanyó, 1. dr. Bakacsi.

Nők, 50 gyors: III. kcs. 2. Barakonyi Judit, VI. kcs. 1. Pólyáné Téli Éva, VII. kcs. 2. Bolcskay Zsófia, IX. kcs. 1. Balázsné Lukátsy Kati, 2. Bodnár Istvánné, XIII. kcs. 1. Kovács Iméréné; 50 hát: XI. kcs. 1. Balázsné, 2. Ferke Gáborné, 1. Kovács Imréné; 100 mell: 1. Barakonyi, 1. Pólyáné, 1. Balázsné, 2. Bodnárné, 3. Ferkéné, 1. Kovácsné; 100 pille: 1. Pólyáné, 1. Bocskay; 200 gyors: 1. Bocskay, 1. Bodnárné; 50 pille: 1. Pólyáné, 1. Bocskay, 1. Balázsné, 2. Ferkéné; 50 mell: 1. Barakonyi, 1. Pólyáné, 1. Balázné, 2. Bodnárné, 3. Ferkéné, 1. Kovácsné; 100 gyors: 3. Bocskay, 1. Bodnárné, 1. Kovácsné; 200 vegyes: 1. Pólyáné, 1. Bocskay, 1. Balázsné; 100 hát: 1. Balázné, 2. Ferkéné, 1. Kovácsné.

Váltók, 4x50 m férfi gyors: 1. Csongrád-Szentes vegyes (Sebők, Bartók, Melkuhn, dr. Kanyó); 4x50 női gyors: V. kcs. 1. Szentes (Bocskay, Bodnárné, Ferkéné, Kovácsné); 4x50 mix vegyes: 1. Szentes-Csongrád vegyes (Barakonyi, Pólyáné, Sebők, Bartók); 4x50 férfi vegyes: 1. Csongrád-Szentes (Sebők, Bartók, Melkuhn, dr. Kanyó); 4x50 női vegyes: 1. Szentes (Bocskay, Bodnárné, Ferkéné, Kovácsné); 4x50 m mix gyors: 1. Szentes-Csongrád (Barakonyi, Téli, Sebők, Bartók).

Bicskey Aladár úszóverseny (Eger). Csák Zsuzsa: 200 vegyes, 50 hát, 100 hát, 100 pille, 50 pille 1., 50 gyors 2.; Kovács Imréné: 100 hát, 50 mell, 50 hát, 50 gyors, 100 mell 1.; Tar János: 50 pille, 50 gyors, 50 hát 1.; Bocskay Zsófia: 200 vegyes, 400 gyors, 100 pille 1., 50 pille 2.; Pólyáné Téli Éva: 100 mell, 100 pille 1.; Cseuz László: 200 vegyes 1., 50 pille, 100 hát, 50 hát, 100 pille 2., 100 mell 3.; Melkuhn Dezső: 200 gyors 1., 400 gyors, 100 pille 2., 200 vegyes 3.; Becsák Jánosné: 400 gyors 1., 100 mell, 50 gyors 2.; Debreczeni Beáta: 200 gyors 1., 50 mell, 100 hát 3.; Szabó Imre: 100 pille 1.; Bartha Éva: 50 mell, 100 mell 3.
Váltók, 4x50 férfi gyors: II. kcs. 2. Szentes (Tar, Kasza, Csipes, Gajdos), IV. kcs. 2. Szentes-Csongrád (Cseuz, Melkuhn, Bartók, Sebők); 4x50 m férfi vegyes: II. kcs 2. Szentes (Kasza, Gajdos, dr. Kanyó, dr. Salamon), IV. kcs. 2. Szentes (Szabó, Tar, Melkuhn, Cseuz).

Csongrádi József-emlékverseny (Csongrád). Becsák Jánosné: 50 mell, 100 gyors, 200 vegyes, 400 gyors, 50 hát, 100 mell, 50 gyors 1.; Cseuz László: 50 pille, 50 mell, 200 vegyes, 100 pille, 100 mell, 50 gyors 1., 100 hát, 100 gyors, 400 gyors 2., 50 hát 3.; Bihari János: 50 mel, 50 pille, 50 gyors, 50 hát, 100 gyors, 100 pille 1.; Pólyáné Téli Éva: 50 pille, 100 pille, 50 mell, 100 mell, 50 gyors, 200 vegyes 1.; Kovács Imréné: 100 hát, 50 hát, 100 gyors, 50 mell, 100 mell, 50 gyors 1.; Melkuhn Dezső: 50 pille, 100 hát, 200 vegyes, 400 gyors, 100 pille 1., 100 mell 2.; Bocskay Zsófia: 50 pille, 100 pille, 100 gyors, 400 gyors, 200 vegyes 1.; Varga Kis Kata: 50 mell, 50 hát, 100 mell 1., 50 gyors 2.; Barakonyi Judit: 50 mell, 100 mell 1.; dr. Bakacsi Gyula: 100 mell 1., 100 hát, 100 gyors, 50 hát, 50 gyors 2.; Ferke Gáborné: 50 hát 2., 50 mell, 100 mell, 100 hát 3.; Bodnár Istvánné: 50 gyors 1., 100 mell 2.; dr. Kanyó Ádám: 50 hát 1., 100 hát, 100 gyors 3.; Gálfi László: 50 mell 2.; Petz János: 50 hát, 50 gyors 3.

Váltók, 4x50 férfi gyors: V. kcs. 1. Szentes (Ladóczki, dr. Kanyó, Kancsó, dr. Bakacsi), IV. kcs. 2. Szentes (Melkuhn, Cseuz, Bihari, Pólya); 4x50 női gyors: VI. kcs. 1. Szentes (Kovácsné, Becsákné, Ferkéné, Bocskay); 4x50 férfi vegyes: IV. kcs. 1. Szentes (Cseuz, Melkuhn, Zenke, Petz), V. kcs. 1. Szentes (Bihari, Kancsó, dr. Bakacsi, dr. Kanyó); 4x50 női vegyes: III. kcs. 1. Szentes (Barakonyi, Téli, Varga Kis, Bólyai), V. kcs. 1. Szentes (Becsákné, Ferkéné, Bocskay, Bodnárné), családi váltó: 1. Szentes (Pólya, Barakonyi, Czinka Robin).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Az OSC az esélyes a bajnokin

Ma 18 órakor a Hajós Alfréd-uszodában a nyáron válogatott játékosokkal erősödött Újpest-OSC-vel… Tovább olvasom