2019. 06. 21. péntek - Alajos, Leila 20°C | 28°C Még több cikk.

Újból az OB I-ben a Szegedi Férfi Vízilabdacsapat

15-8-ra nyert az YBL otthonában a Szegedi Férfi Vízilabdacsapat az OB I/B-s férfi vízilabda-bajnokság rájátszásában. Ezzel a sikerrel visszajutott a Tisza-parti együttes a legjobbak közé, az OB/I-be.

YBL WPC-Szegedi Férfi Vízilabdacsapat 8-15 (1-2, 2-2, 2-5, 3-6)
Férfi vízilabda OB I/B, rájátszás az 1-6. helyért, 8. forduló, Budapest, 100 néző. Vezette: Csizmadia, Tordai.
Szeged: Molnár D. – Szedmák 1, Palotás, Boros 4, Somlai 1, Blank 1, Farkas 1. Csere: Katona (kapus), Zsigri, Berki 3, Bicskei 2, Mekkel, Török A., Lakatos 2. Vezetőedző: Csányi László.

Egy év száműzetést követően visszajutott az OB I-be a Szegedi Férfi Vízilabdacsapat. Csányi Lászlóegyüttese a szoros első félidőt követően magabiztos, 15-8-as győzelmet aratott az YBL ellen a rájátszás 8. fordulójában. Mivel a Nagykanizsa csütörtök este vereséget szenvedett a BVSC II. - első osztályú csapat második csapata nem juthat fel -, így a Szeged a második helyen zárja a bajnokságot, ami feljutást jelent.

A győztes csapat, irány az OB I! Fotó: szve.hu

A MOL-Pick Szegedet és a Vardar Szkopjét is megbüntette az EHF a tömegjelenet miatt

A férfi Bajnokok Ligája-negyeddöntő visszavágó utolsó percében tömegjelenet alakult ki a pályán. Tovább olvasom