Szeged és környéke

2007.06.11. 16:19

Ma Röszkén a Délmagyarország

Mint bizonyára már ismert olvasóink előtt, a Délmagyarország és a Délvilg szerkesztőségi csapata nagyszabású megyejárásba kezdett, kéthetente meglátogatjuk valamelyik községünket.

Mint bizonyára már ismert olvasóink előtt, a Délmagyarország és a Délvilg szerkesztőségi csapata nagyszabású megyejárásba kezdett, kéthetente meglátogatjuk valamelyik községünket. Egyrészt azért, hogy találkozzunk az ott élő emberekkel, másrészt, hogy bemutassuk kistelepüléseink értékeit másoknak is. Ma Röszkére megyünk, találkozzunk 17 órakor a művelődési házban! Kötetlen, csevegős, jó hangulatú estre készülünk, mindenkit várunk, azokat is akik olvassák az újságot, meg azokat is, akik nem. Beszéljünk meg mindent, kérdezzenek, javasoljanak, vitatkozzanak! Viszünk sok ajándékot, lesz sorsolás, kvízjáték kedves nyereményekkel.

Kicsit ügyfélszolgálatként is működünk, az érdeklődők a helyszínen intézhetik az újsággal kapcsolatos ügyes-bajos dolgaikat. Viszünk magunkkal szakácskönyvünkből, meg a frissen megjelent lakodalmas CD-nkből is. Előfizetőink kedvezményes áron vásárolhatják.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!