Szentes és környéke

2007.07.24. 16:19

Tetőt kapnak a szegváriak

Valamennyi kocsiállás felett van üvegtető, vagy védi a várakozókat az épület tetejének pereme a szentesi autóbusz-pályaudvaron, egyedül a szegvári kocsiállás fölül hiányzik a tető.

Valamennyi kocsiállás felett van üvegtető, vagy védi a várakozókat az épület tetejének pereme a szentesi autóbusz-pályaudvaron, egyedül a szegvári kocsiállás fölül hiányzik a tető. Az építkezésre két és fél millió forintot költ el a társaságunk – tájékoztatta lapunkat Kónya Szilveszter. A Tisza Volán Zrt. forgalomirányítási szervezője elmondta, elfogadták a szegváriak kérését, döntöttek a pótlólagos építkezés mellett. Az új elem teljesen illeszkedik majd a buszváró egészének stílusához, természetesen véd az eső és a napsugárzás ellen. A Tisza Volán azt ígéri, hogy a tető legkésőbb szeptember elsejéig elkészül.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!