2017.10.01. 22:27

Hiába volt jobb a Szeged 2011

Sorrendben a harmadik mérkőzésén sem szerzett gólt, így Gyirmóton is vereséget szenvedett a Merkantil Bank labdarúgó NB II 11. fordulójában a Szeged 2011-GA.

Gyirmót FC Győr–Szeged 2011-GA 1–0 (0–0)

Merkantil Bank labdarúgó NB II, 11. forduló. Gyirmót, 400 néző. Vezette: Pillók Ádám (Király, Mohos).

Gyirmót: Sebők – Achim S. Z., Lengyel, Lázár, Présinger – Kiss M., Szőcs (Paku, 74.) – Kőris (Szegi, a szünetben), Nagy P., Szalánszki – Jano (Simon A., a szünetben). Edző: Molnár László.

Szeged 2011-GA: Szántai L. – Achim Á. (Beke, 79.), Farkas M., Papp, Zabari – Horváth A. – Molnár J. (Balogh G., 72.), Coroian, Germán, Pászka (Nicorec, 81.) – Zádori. Edző: Supka Attila.

Gólszerző: Nagy P. (75.).

Sárga lap: Kiss M. (29.), S

Supka Attila: – Olyan meccset játszottunk, amelyen jobbak voltunk. Ha agresszívebbek és pontosabbak vagyunk elöl, gólokkal nyerhettünk volna.

Budafok–Kisvárda 0–3, Budaörs– Zalaegerszeg 1–2, Dorog–Mosonmagyaróvár 0–0, Kazincbarcika–MTK 0–1, Soroksár–Sopron 1–0, Vác–Csákvár 5–2, Békéscsaba–Cegléd 6–2, Nyíregyháza–Győr 0–1.