Helyi sport

2023.09.19. 10:29

Ezüstérmeket nyert a vízimentő Eb-n Ugrai Panna

Belgiumban rendezték a vízimentő Európa-bajnokságot, ahol Ugrai Panna is ott volt a mezőnyben.

Delmagyar.hu

Ugrai Panna (balról) Belgiumban szerzett két ezüstérmet.

Fotó: Hód Úszó SE

A 200 méteres akadályúszásban a legjobb idővel került be a döntőbe. Ebben a számban összesen nyolcszor kell a víz alá merülni az akadályok alatt. A Hód Úszó SE sportolója a döntőben négy század másodperccel maradt el a 2022-es világjátékok győztesétől, így második helyen végzett.

Egyéni mellett váltóban is döntőzhetett Ugrai Panna, aki tagja volt a 4x50 méteres női akadályváltó csapatának. A Senánszky Petra, Molnár Flóra, Szokol Szonja, Ugrai Panna összetételű magyar csapat egy izgalmas döntőben szintén második lett.

Az Eb-t egy negyedik hellyel zárta Ugrai Pnna, miután a 4x50 méteres kombinált váltó tagjaként a negyedik helyen helyen végzett a szám döntőjében, a magyar csapat szintén a Molnár Flóra, Ugrai Panna, Szokol Szonja, Senánszky Petra összeállításban versenyzett.