Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

18 találat Bali Péter névre

2014.12.22. 08:39

Bubori: Köszönök mindent!

A Szegedi Sport és Fürdők Kft. és lapunk által szervezett 28. Kék Mókus-kupa utolsó mérkőzésén, egy gálameccsen barátok között vonult vissza a labdarúgástól a szegedi Bubori Kornél.

2014.12.20. 20:32

Kék Mókus-kupa: Bubori két csapatban is góllal búcsúzott

A 28. Kék Mókus-kupa kispályás labdarúgótorna utolsó napján a helyosztó mérkőzéseket rendezték meg. A Fit World O'Neill nyerte a nyílt kategória döntőjét.

2013.12.22. 22:26

Kék Mókus-kupa: Romics Roli duplázott, döntetlen a gálameccs

A 27. Kék Mókus-kupa kispályás labdarúgótorna utolsó játéknapját online tudósítottuk.

2013.12.20. 07:16

Kék Mókus-kupa: Romics Roli gólra hajt

Vasárnap 19 órakor a Kék Mókus-kupa keretében rendezik meg a Romics Roli barátai– Csongrád megye válogatottja gálamérkőzést. Roli tegnap a szerkesztőségünkben járt.

2013.12.17. 08:50

Gálanap: célegyenesben

Eldőlt minden kérdés, kialakultak a gálapárok, a 27. Kék Mókus-kupa vasárnapi programja teljes.

2013.10.26. 10:43

Bali Péter Ausztriában edz

Előbb kikerült az NB II-es Sopron keretéből, majd miután szerződést bontottak vele, immár szabadon igazolható lett a szegedi labdarúgó, Bali Péter.

2013.08.10. 14:51

Két szegedi Sopronban

Két szegedi labdarúgó, Bali Péter (29) és Dénes Zsolt (30) igen messze sodródott a szülővárosától: mindketten az egycsoportos NB II-re készülő Sopron játékosai.

2013.01.22. 11:58

A szegedi Bali Péter Sopronban kötött ki

A legjobb szegedi labdarúgók egyike, Bali Péter féléves szigetszentmiklósi kényszerjáték után a télen az NB II Nyugati csoportjában 11. helyen álló Sopronhoz szerződött.

2012.12.23. 22:00

Gálával ért véget a Kék Mókus-kupa

Az első döntőt 6-2-re nyerte a Gulyás Csárda, a másodikat a Kiss-Autószervíz büntetőkkel, a harmadikon a Hársfa Söröző 4-3-ra diadalmaskodott.

2012.07.07. 09:50

Egy szezon, 10 játékos, 122 mérkőzés, 12 gól az NB I-ben

Tíz Csongrád megyei származású futballista lépett pályára az NB I mögöttünk hagyott szezonjában. Megnéztük, ki milyen évet zárt az élvonalban.