Öt hazai siker született a labdarúgó megyei I. osztály 29. fordulójában: a legudvariatlanabb vendéglátó a Kiskundorozsma volt.
A Kistelek támadója, Koncz Miklós egymaga intézte el a Nagymágocsot: öt gólt szerzett a labdarúgó megyeegy 27. fordulójában.
Rangadót nyert a Sándorfalva Mórahalmon, így az eddiginél is sűrűbbé vált a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság élmezőnye.
A május elsejei, 26. fordulóban a Kiskundorozsma aratta a legsimább sikert a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban, mivel 4–0-ra győzte le a Mindszentet.
A labdarúgó megyei I. osztály hétvégi fordulójában négy-négy hazai és vendéggyőzelem született. A Szegedi VSE hat gólt rúgott – két mesterhármassal!
A labdarúgó megyei I. osztályban az otthon játszók érvényesítették a hazai pályát: a nyolc találkozóból ötöt megnyertek és egy végződött döntetlenre.
A megyeegyben minden találkozó után nyilatkoznak a csapatok edzői, akik bár néha közhelyeket is mondanak, sokszor igazán humoros, esetleg kemény szavakkal élnek.
A megyeegy hétvégi körében négy hazai és három vendégsiker mellett egyetlen döntetlen született. A listavezető Ásotthalom továbbra is hibátlan: 12 mérkőzés – 12 győzelem.
Tucatnyi edzőmérkőzést rendeztek a hétvégén a megye futballjában. Eredmények, gólszerzők.
