2017. 04. 28. péntek - Valéria 14°C | 23°C Még több cikk.

Bécsben nyert tornát az SZVPS

Az SZVPS vidékbajnokságban szereplő csapata a hagyományos Vienna Spring Cup utánpótlás tornán vett részt, amelyen hat csapat mérte össze erejét körmérkőzéses rendszerben.
Az SZVPS Vidék III. bajnokságban szereplő csapata száz százalékos mérleggel nyerte meg a bécsi tornát, melynek legjobb játékosa a szegedi Antal Csongor lett.

Az eredmények: SZVPS-Fehérvár Póló SE 5-3, SZVPS-Wiener Sport-Club 8-1, SZVPS-TJ Fezko Strakonise I. 10-6, SZVPS-Soproni VSE 8-7, SZVPS-TJ Fezko Strakonise II. 19-0. Az SZVPS névsora: Berkó Ákos, Antal Csongor, Csóka Dáriusz, Hegyközi Ferenc, Inokai Dávid, Kaszás Péter, Kőrffy Kornél, Kresák Konrád, Lakatos Soma, Markulik Kolos, Mikházi Zsombor, Molnár Kristóf, Mari Bendegúz, Tanács Patrik.

A torna remek felkészülés volt Vidék III. bajnokság következő fordulójára, amelyet a jövő hét végén az újszegedi sportuszodában rendeznek. A program, március 1. (szombat), 11.30: SZVPS-Nagyvárad, 13:30: SZVPS-Szabadka. Március 2. (vasárnap), 9.00: SZVPS-Kassa, 14.00: SZVPS-Békéscsaba.