2017. 09. 21. csütörtök - Máté, Mirella 11°C | 17°C Még több cikk.

BL: firenzei ötös a Lokinak

Kitömték a Debrecent: a Fiorentina a budapesti négy után Firenzében öt gólt lőtt a Lokinak a Bajnokok Ligája csoportkörében.
Bár a szünetre még 1–1-es döntetlennel vonulhatott, végül méretes zakóba szaladt bele a Debrecen a Fiorentina otthonában a labdarúgó BL csoportkörében.

Egy védelmi hiba után Mutu szerzett vezetést a hazaiaknak, ám a Loki nem adta fel, és Rudolf Gergely szépségdíjas találatával kiegyenlített. A fordulás után sajnos megint bebizonyosodott, hogy a debreceni védelem nem elég megbízható a BL-hez, így a tíz perc alatt beszedett három góllal eldőlt a találkozó.

Colibaly fejese ugyan még visszahozta a reményt, de Gilardino hamar válaszolt, így maradt a háromgólos különbség.

Rudolf ismét szépségdíjas gólt szerzett.

Eredmények, labdarúgó BL, csoportkör, 4. forduló.
E csoport:
Fiorentina (olasz)–DVSC 5–2 (1–1), gólszerzők: Mutu (14.), Dainelli (52.), Montolivo (59.), Marchionni (61.), Gilardino (74.), ill. Rudolf (38.), Coulibaly (70.). Lyon (francia)–Liverpool (angol) 1–1 (0–0), gsz.: L. Lopez (90.), ill. Babel (83.). A csoport állása: 1. Lyon 10, 2. Fiorentina 9, 3. Liverpool 4, 4. DVSC 0 ponttal.

F csoport: Kazany (orosz)–Barcelona (spanyol) 0–0. Kijev (ukrán)–Inter (olasz) 1–2 (1–0), gsz.: Sevcsenko (21.), ill Milito (86.), Sneijder (89.). A csoport állása: 1. Inter 6, Barcelona 5, Kazany 5, Kijev 4 ponttal.

G csoport: Urziceni (román)–Rangers (skót) 1–1 (0–0), gsz.: Onofras (88.), ill. McCulloch (78.). Sevilla (spanyol)–Stuttgart (német) 1–1 (1–0), gsz.: Navas (14.), ill. Kuzmanovics (78.). A csoport állása: 1. Sevilla 10, 2. Urziceni 5, 3. Stuttgart 3, 4. Rangers 2 ponttal.

H csoport: Arsenal (angol)–Alkmaar (holland) 4–1 (2–0), gsz.: Fabregas (25., 52.), Nasri (43.), Diaby (72.), ill. Lens (82.). Liege (belga)–Olimpiakosz (görög) 2–0 (1–0), gsz.: Mbokani (31.), Jovanovics (88.). A csoport állása: 1. Arsenal 10, 2. Olimpiakosz 6, 3. Liege 4, 4. Alkmaar 2 ponttal.

Hét góllal kapott ki a HNKC

Hétgólos vereséget szenvedett az ASA-Consolis-HNKC a női kézilabda NB I-ben Fehérváron. Tovább olvasom