2017. 02. 27. hétfő - Ákos, Bátor 1°C | 12°C Még több cikk.

Elbukta a negyeddöntőt az UTC Futsal Team

Hiába próbált meg mindent, az UTC Futsal Team foghíjas kerettel nem tudta idegenben legyőzni a Gödöllői Bikákat, így 2:1-re elbukta az NB I negyeddöntős párharcát, és nem jutott be az ország négy legjobb csapata közé.
Gödöllői Bikák–UTC Futsal Team 4–1 (0–0)
Férfi futsal NB I, rájátszás, negyeddöntő, 3. mérkőzés. Gödöllő, 200 néző.
Vezette: L. Tóth, Takács.
Gödöllő: Ács – Ughy, Biczi, Jenei, Vidák. Csere: Simonyi, Schrancz, Frank, Lovrencsics, Szente. Játékos-edző: Szente Tamás.
UTC: Tombácz – Hegyesi, Tóth A., Trucz, Hernády. Csere: Dürgő, Pataki, Juhász I., Pöszmet, Bitó, Bullás. Edző: Brinszky Adrián.
Gólszerzők: Ughy (25.), Lovrencsics (29.), Jenei (31.), Bullás (36. – öngól), ill. Hegyesi (31.).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2:1 a Gödöllő javára.

Pedig húsz percig remekelt a szegedi védekezés, Tombácz Róbert kapuját egyszer sem tudták bevenni a hazaiak – igaz, a szegedi támadások is eredmény nélkül zárultak.

A második játékrészben kiütközött az, hogy Koncz Zsolt és Puskás Csaba a Szegeden megnyert második meccstől eltérően ezúttal hiányzott az UTC-ből, a rutinosabb hazaiak pedig hat perc alatt 3–0-ra elhúztak, és bár Hegyesi Zsolt találatával még megpróbált felzárkózni a Szeged, végül 4–1-es sikerükkel a hazaiak harcolták ki az elődöntős szereplést.

Mindez azt jelenti, hogy az UTC számára véget ért a bajnokság, amelyben újoncként sikerült a rájátszásba jutniuk.

Storcz Botond: Síkék remek formában vannak!

Négy számban, férfi K1 1000, K2 200, C1 200 és C2 1000 méteren indul magyar egység május 16-17-én a… Tovább olvasom