2017. 11. 20. hétfő - Jolán 1°C | 7°C Még több cikk.

Fóris Katalin: csúcs és arany

Három Csongrád megyei fiatal is meghívást kapott az U16-os serdülő atlétikai válogatottba. Szegedről Fóris Katalin, Hódmezővásárhelyről pedig Iványi Anna és Tóth Ibolya versenyzett a szlovéniai Mariborban rendezett, három nemzet közötti viadalon.
A magyarok mellett a hazaiak, valamint a horvátok szerepeltek az eseményen. Fórisnak igen jól sikerült a verseny, hiszen 600 m-en egyéni csúccsal lett harmadik – a viadal pikantériája volt, hogy a két megyei atléta, Fóris és Tóth, a 800 m-es bajnokság első kettője újra összecsapott –, míg tagja volt az első helyen végzett 4x300 m-es váltónak is, amelyben ő volt a befutó.

Maribori helyezések

A maribori eseményen a következő megyei érdekeltségű eredmények születtek, U16, lányok, 600 m: 3. Fóris Katalin 1:36.16 perc (egyéni csúcs), 4. Tóth Ibolya 1:37.73 perc. Súlylökés: 7. Iványi Anna 11,24 m. 4x300 m: 1. Magyar U16-os válogatott 2:45.08 perc.

Férfi asztalitenisz: újabb Floratom-siker

A papírformának megfelelően győzött a Floratom Szeged AC a férfi asztalitenisz Extraliga újabb… Tovább olvasom