2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 10°C | 16°C Még több cikk.

Futsal: a Legrand-MetalCom-Szentes már második

A futsal NB I-ben a Szeged sikere után a Szentes is győzelemmel zárta az ötödik fordulót, méghozzá idegenben, az Újbuda ellen, és ezzel feljött a második helyre.
Újbuda–Legrand-MetalCom-Szentes: 2–6 (0–3)

Budafok, BMTE-csarnok, 50 néző. Vezette: Török.
Legrand-MetalCom-Szentes: BÍRÓ – Koncz, Keller, BRINSZKY, VARGA R. Csere: KEREPECZKY, ERHARDT, Szarvas, KAZÁN, SZABÓ Á., Puskás Cs., Kovács K. (kapus). Játékos-edző: Koncz Zsolt.
A szentesi gólszerzők: Varga R. (2), Kazán, Szabó Á., Kerepeczky, Brinszky.

Már a második percben vezetést szerzett a vendéggárda, ettől pedig láthatóan alaposan elment a kedve a hazai alakulatnak a további erőlködéstől. Ha a Szentes jobban odafigyel, akár két számjegyű is lehetett volna a különbség a találkozó végére.

Koncz Zsolt: – Egy percig sem forgott veszélyben az idegenbeli győzelmünk.

További eredmények: Első Beton Szeged–Arrabona FC Győr 11–2, Euro Mobil-Trans Győr–Abony 7–3, Csömör–Üllő FC Cső-Montage 3–2, Berettyóújfalu–Gödöllő 3–3, FTC–Aramis 5–7.

Lékó: A bátorságnak nagy ára van!

A szegedi Lékó Péter a negyedik helyen végzett a mexikói sakk-világbajnokságon. A múlt héten… Tovább olvasom