Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő később elolvasom ikonokkal!

Szeged - delmagyar.hu

2014. 04. 24. csütörtök - György

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, vízilabda > Hatalmas blama! PAOK-Pick Szeged 27-26

Hatalmas blama! PAOK-Pick Szeged 27-26

Óriási meglepetésre a Pick Szeged nem tudta legyőzni a nulla ponttal álló PAOK-ot férfi kézilabda BL hetedik fordulójában. Ezzel gyakorlatilag a Szeged kiesett csoportjából.

Süli Róbert - 2010.02.08. 09:07
Megosztás: Facebook Twitter Iwiw E-mail

AC PAOK-Pick Szeged 27-26 (17-17)
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, 7. forduló, Szaloniki, 300 néző. Vezette: Ivan Kostov, Milen Kostov (bolgárok).
PAOK: Kominek - Sevastidis 2, Riganas 2, Naoumidis 2, EVANGELIDIS 7, SAOLULIDIS 4, KOKONIS 5. Csere: Gourgoumis (kapus), Markovics 1, Petridis, Palaskas, TSAKIRIS 3 (1). Edző: Stylianos Steirekidis.
Pick Szeged: Marjanac - Vancsics 2, Kos, Oszmajics, Andjelkovics 3, Zubai 3, Zvizej 14 (4). Csere: Liszkai (kapus), Katzirz 2, Herbert, Nenadics 1, Krivokapics 1, Vadkerti. Edző: Dragan Djukics.
Kiállítások: 10, ill. 18 perc.
Hétméresből: 2/1 ill. 5/4.

Dragan Djukics vezetőedző lehangoltan értékelt a lefújás után: – Szégyellem magam, főként a klub nevében mondom ezt, amely nem érdemelte meg ezt a vereséget. Már többször elmondtam: olyan játékosokra nincs szükségem, akik csak felveszik a mezt egy-egy összecsapáson. Nekem olyanok kellenek, akik kiteszik a szívüket és lelkük a pályán. Ez a kudarc az „égés" kategóriájába tartozik, főleg úgy, hogy a PAOK eddig még csak pontot sem szerzett. Semmi jel nem utalt erre a fiaskóra, felkészültünk a görögökből, időben megérkeztünk a helyszínre, az edzéseken is normális volt a hangulat. Akkor ment el a meccs, amikor 12 percig gólképtelenek maradtunk, köszönhetően elsősorban átlövőink gyengélkedésének. Igazából azt a négy szegedi szurkolót sajnálom, akik 850 kilométert autóztak azért, hogy itt lehessenek a meccsünkön. Minden drukkerünktől elnézést kérek.

Herbert Gábor: – Nem találom a szavakat, nagyon szégyellem magam a vereség miatt. A görögök semmi extrát nem nyújtottak, ám mi sem tudtuk azt az iramot diktálni, amit Dragan Djukics kért tőlünk, ez vezetett a kudarchoz.

Vereségével a Pick gyakorlatilag búcsúzott a BL-től. Bár egy Valladolid vagy egy Medvegyi elleni idegenbeli siker sokat változtatna a helyzeten, ez inkább csak matematikai lehetőség.

60. perc: Andjelkovics kihagyja. 40 másodperc. 20 van vissza. Nyerni már nem fogunk. Misirlis belövi, vége. Illetve még van 3 mp. Djukics kér időt. Herbert megkülönböztetőben a pályán. Illetve csak próbálja felvenni... Nincs gól, véd a kapus, 27-26 a vége. Hatalmas blama.

59. perc: megvan a labda. A vezetésért támadhatunk, 1:17 van vissza. Andjelkovics pihen meg a földön. Zubait bírkózzák le.

58. perc: megint Zvizej. Ha ő nem lenne... 26-26.

57. perc: támadnak a görögök. Időkérés. Markovics ebdobja, kettő a hátrány 26-24. Zvizej segít csapatán 26-25.

56. perc: nagy a baj, Tsakiris szerez vezetést a PAOK-nak 25-24. A hajrában a hazai pálya a görögökkel lesz.

55. perc: a tüzzel játszik a Szeged. Liszkai két védéssel tartja a lelket a társakban. Krivokapics lövi a kapusba.

54. perc: öt a négy ellen a görögök, Evangelidis egyenlít 24-24. Beindutak a görög drukkerek, már görögtüzek is égnek a lelátón.

53. perc: megint Liszkai. Krivokapics a kapufára ejt a szélről. Most Kokonis rogy össze. Az egyik legjobb görög a jobb vállát fájlalja. Katzirzot álíltják ki harmadszor, neki véget ért a meccs.

52. perc: Liszkai véd egy újabbat. Ezek nagyon kellenek. Zubai esik fejre. A Szeged beállója fájdalmasan terül el a földön.

51. perc: ez a Katzirz-lövés utat talál a kapuba 23-24.

50. perc: Katzirz lőne, de ellépi. Liszkai véd egy görög próbálkozást.

49. perc: csak kérni kellett. Zvizej belövi az újabb hetest 23-23.

48. perc: Tsakiris megszerzi a vezetést a hazaiaknak. Zvizej leállt, a 11. góljáná megrekedt a szélső. Bár vele van a legkevesebb baj.

47. perc: Végre! Andjelkoivcs lövése szédül be a kapufáról 21-22. Evangelidis egyenlít 22-22.

46. perc: Nenadics kapufa... Tizenkét perce nincs szegedi gól...

45. perc: Oszmajics lövését is védi a görög kapus, szerencse, hogy a PAOK sem tud gólt lőni.

44. perc: Zubai is kihagy egy helyzetet.

43. perc: negyedik perce nincs gól, most Nenadics dob fölé 4 méterről...

42. perc: finoman szólva sem BL-meccs jellege van a találkozónak. Görög hetes, Marjanac jön, Tsakiris kapufára ejti. Kisebb bunyó alakul ki a görög hatosnál: Nenadics kap egyet, majd vesz elégtételt.

40. perc: rengeteg a hiba mindkét oldalon, gól nincs.

39. perc: nem idegbajosak a görögök, egy lelátóra pattanó labda után 20 másodpercet áll a játék. Kokonis egyenlít 21-21. Katzirz ül le két percre.

38. perc: Evangelidis olvasztja minimálisra a Pick előnyét 20-21. Zvizej első hibája a meccsen, fölé dobja a ziccert.

37. perc: Katzirz szép egyéni akciója után a görög kapusba lő.

35. perc: Kokonisról állítják ki Kost. Tsakiris dobja be a hetest 19-21.

34. perc: megemberelte magát a Szeged, Liszkai véd, Vancsics gól lő, ha nem is megnyugtató, de az eddigi legnagyobb előny 18-21.

33. perc: Riganas lövi ki a jobb felsőt 18-19. Zubai beállóból szerzi a huszadik szegedi gólt 18-20.

32. perc: megvan a 11. is. Csak nem unja 17-19.

31. perc: ott folytatja, ahol abbahagyta: Zvizej tizedik góljával 17-18.

Eddig nem meggyőző a Szeged, a döntetlen igazságos eredmény az első félidőt tekitve. Érdekesség, hogy a fogadóirodáknál a Pick sikerére 1.10-es és 1.20-as odds között lehetett fogadni, míg a hazai győzelemre a legtöbb helyen 6-os és 7.50-es szorzókat adnak. A döntetlen 13-15-szeres pénzt ér.

30. perc: Zvizej kilencedszer, nem tudják tartani 17-17. Liszkai bravúrja kellett a félidei döntetlenhez.

29. perc: beindultak a bírók, Krivokapicsot küldik ki. Evangelidis azonnal ki is használja 17-16.

27. perc: Zvizej folytatja remeklését, nyolcadik góljával egyenlő 16-16. Liszkai véd egyet.

26. perc: megint Kokonis. Unható 16-15.

25. perc: vezet a Szeged, Krivokapics 14-15.

24. perc: Kokonisszal nem bírunk. A görögök érdekes módon oldják meg az emberhátrányokat, a kapus helyett megkülönböztetővel mezőnyjátékos segíti a támadásokat.

23. perc: megint Zubai, ezzel egyenlő 14-14.

22. perc: kis túlzással nincs védekezés a meccsen, egy-egy labdavesztés után mindkét csapat gyors emberei egyedül gyalogolhatnak be a kapuba. Zubai eredményes 14-13.

21. perc: másodszor eredményes Andjelkovics, indításból egyenlít 12-12. Evangelidis válaszol, Djukics unja meg, Liszkai a pályán. Fel is avatják a fiatal kapust, megint indulásgól Krivokapics kapufája után 14-12.

20. perc: belekezd Katzirz is 11-11. Nem remekel a szegedi cédelem, megint egyből válaszol a PAOK 12-11.

19. perc: Nenadics unja meg a szlovén uralmat, átlövésből egyenlít 10-10. Nem sokáig tart az előny, ismét Kokonis 11-10.

18 .perc: ha Zvizej nem lenne... Most a szélről eredményes 10-8. Hihetetlen, megint ő talál be indulásból 10-9.

Nem volt meleg a kezdéskor a csarnokban

17. perc: először három gól van közte, nem pörög eléggé a Szeged 10-7. Djukics kér időt.

15. perc: sokadik görög indulásgól, Saoulidis szerzi 9-7.

14. perc: először kettő a hátrány, Kokonis indulásból 8-6. Herbert második hetesét harcolja ki, Zvizej eddig nem tud hibázni, most a kipattanót teszi vissza 8-7.

13. perc: jól játssza meg a Pick a beállókat, most Herbertről állítanak ki, Zvizej negyedik góljával 6-6. Evangelidis lövi szét a jobb alsót, Marjanac tehetetlen 7-6.

12. perc: jól indul a PAOK, Sevastidis dobta a a ziccert 6-5.

11. perc: Marjanac véd szépen. Oszmajicsot is leküldik, a második szegedi emberhátrány. Kokonis használja ki a fórt 5-4. Zvizej eddig remek, emberhátrányban egyenlít 5-5.

10. perc: Sevastidis góljával vezetnek a görögök 4-3. Vancsics János egyenlít a szélről 4-4.

9. perc: Zubai kemény védekezésben, kiküldik két percre. Egyenlít a PAOK 3-3.

8. perc: eddig langyos kis meccset játszanak a csapatok, a drukkerek nem tüzelték fel a csarnokot. Igaz ez még akkor is, ha a PAOK-keménymag is kiért a találkozóra.

7. perc: Zvizej második hetesgóljával ismét szegedi előny 2-3.

6. perc: Markovics lő gólt, ám belépett a hatoson belülre, így elveszik a bírók.

5. perc: szívják magukat a görögök, Marjanac nem tud védeni 2-2. Zubai lövését védi a görög kapus.

3. perc: Zvizej hetesből szerez vezetést 1-2.

2. perc: jó a szegedi védekezés, nincs újabb görög gól.

1. perc: a görögök kezdik a meccset, meg is szerzik a vezetést 1-0. Andjelkovics egyenlít 1-1.

18.55

Nincsenek sokan a csarnokban, maximum 3-400 hazai drukker jött ki a meccsre. Szegedről is érkeztek szurkolók, négyen buzdítják a Picket.

18.45

A Pick Szeged mezbe és melegítőbe öltözve megérkezik az öltözőből. A görögök még csak most mennek be átöltözni.

18.40

Üresen tátong az Aréna. A kiszolgáló személyzet nagyobb létszámmal van jelen, mint a szurkolók. Jó hír, hogy 4 szegedi drukker is a lelátón biztatja a Pick Szegedet.

Négyen bíztatják a Szegedet

18.30

Javult a helyzet: melegszik a levegő. A görögök kerete (zárójelben a számozásuk): Kominek (1), Gourgoumis (6), Chatziagiannidis (16), Misyrlis (2), Palaska (4), Saoulidis (7), Petridis (17), Naoumidis (20), Tsakiris (21), Evangelidis (24), Sevastidis (29), Markovics (25), Riganas (84), Kokonis (10), Petridis (13), Seirekidis (5).

18.20

Már melegít a Pick. A görögök öt perccel később jöttek ki. Talán két fokot melegedett a levegő. "Nem szeretem a hideget, iszonyatosan nehéz bemelegíteni!" - nyilatkozta a pálya szélén Katzirz Dávid.

17.30

Megérkezett a Pick Szeged az Arénába. A buszon szólt a zene. A játékosok az öltöző felé vették az irányt. A 9 ezer férőhelyes csarnokban nincs több 14 foknál. A belga Supervisornak tréfásan megjegyezte Süli András, a Rádió 88 sportriportere, hogy ma jégkorong-mérkőzés lesz? A belga sportvezető elárulta, hogy egy órával ezelőtt öt percnél nem tudott többet a teremben tartózkodni, mert olyan hideg volt.

16.30

A csapat közösen kávézott ekkor beszélgettünk a szerb válogatott kapussal, Dragan Marjanaccal.
- Persze, hogy furcsa az Aréna, az újszegedi sportcsarnok jóval kisebb. Ha tele lenne, akkor nem lenne semmi különös benne. Mivel a közel 10 ezres Arénába most 1-2 ezer embert várnak, így üresebbnek tűnik majd. Szerencsére kétszer is edzettünk a helyszínen, így Liszkai Szilveszterrel belaktuk a kaput. Mindketten jó formában vagyunk, január 4 óta rengeteget dolgoztunk Porobic Haris kapusedzővel, és ez talán már látszott a Kecskemét elleni mk-meccsen is.

15.30:

Ebéd után pihenő következett. 15.45-kor közös kávézás, majd egy rövid taktikai értekezlet szerepelt a programba. A meccsre 17.15-kor indul. Lele Ambrus ügyvezető a következőket nyilatkozta :
- Szántsuk fel a pályát. Ha azt a ritmust diktáljuk, amit valójában tudunk, akkor nem lehet gond, nyernünk kell a meccset.

A Pick Szeged görög túrája

Petar Nenadics, a Pick Szeged szerb válogatott irányító-átlövője: - Nem lehet gond, a két csapat között nagy a különbség. Biztos, hogy odateszik magukat a görögök, de nekünk meg kell oldani a feladatot. Az Aréna nagyon tetszik, csak nem lenne annyira hideg benne.

A Pick Szeged vezetőienk az igérték, hogy estére jobb idő lesz.
Zubai Szabolcs, a Pick Szeged magyar válogatott beállósa: - Szegeden szoros meccset játszottunk, így a PAOK biztos, hogy kettőzött erővel küzd ellenünk. Ha a Kecskemét elleni játékot megtdjuk ismételni, akkor nem lehet gond. Alaposan felkészültünk a görögökből, így tudjuk, hogy mire számíthatunk. Tempót, iramot kell diktálni, és akkor felöröljük a lelkes PAOK-ot.

10.00:

Reggel 7.30-kor volt ébresztő, a gyors reggeli után 9.30-kor átmozgató tréningre indult a Pick Szeged. A keddi jó idő a múlté, esik az eső, párás a levegő. A ma délelőtti tréning az átmozgatásról szól. Az edzés elején megérkezett a két bolgár játékvezető és a ciprusi ellenőr. A Pick-vezetése kezet fogott velük, üdvözölték a sporikat.

A bemelegítés után öregek-fiatalok lábtengócsata - egyik félpályán a "veteránok" a másikon a tinik. Jöttek a poénok, az egyik öreg "aut" után Andjelkovicsék "cselendzset" akartak kérni. Djukics játékvezető hajthatatlan volt, kint volt a labda.
A meccs végén a fiatalok nyertek - visszavágtak a hétfő esti vereségért -, a győzelmet rendesen megünnepelték, Porobic Harist, a tinik edzőjét pedig a magasba dobálták. A vesztes, Szabó doktor volt a mester, büntetőköröket futott.
Eldőlt, hogy a hazaiak feketében, míg a Pick piros mezben játszik a meccsen. A PAOK kapusai kékben, míg a Pick hálóőrei zöldben lesznek majd.

Kedd

18.30:

Megérkezik a PAOK sportközpontjába a Pick Szeged. A görögöknek lelki ismeret furdalásuk lehetett, hiszen a 24 fős PAOK címerrel ellátott kisbusz már délután négy órától már a Panoráma Hotel előtt állt.

Egyetlen szóval lehet jellemezni a PAOK Arénát: csodálatos, és félelmetes. Mindenhol a fekete sas címer. A Pick előtt tréningezett a görög bajnok, Dragan Djukics néhány szót váltott is a görög mesterrel. A kedd esti foglalkozás már kőkemény volt, Djukics mester nem tűrt lazítást, hiszen ő is tudja: szerdán 19 órakor komoly feladat vár a csapatára. Mindenképpen nyerni kell a PAOK ellen.

Dragan Djukics a görög mesterrel beszélgetett az esti edzésen

15.30:

A csapat pihen. Luka Zvizej azonban kezelteti magát. Nem kell megijednie egyik Pick Szeged szurkolónak sem, a szlovén válogatott szélsőnek kisebb combizomhúzódása van, éppen ezért kezelteti magát. Miközben Süli László masszőr kezei között gyógyult, az osztrák Európa-bajnokság ezüstérmes gólvadászával beszélgettünk. Luka az EB-ről, a Pick Szegedről, a vele kapcsolatos klubváltásos pletykákról és testvéréről Miháról is kérdeztük. A szegedi együttes egyik legprofibb játékosával a beszélgetést a holnapi Délmagyarországban és Délvilágban olvashatják majd.

16 órakor Dragan Djukics taktikai értekezletet tart, majd 19 órától edzés szerepel a programban.

13.00:

A busz végül nem jött, ám a csapat nagy része útra kelt, ki így, ki úgy. Volt aki taxival (10 eurót kért a fuvarért), volt aki busszal. A jegy 50 centbe, 135 forintba került. Jó 40 perces volt az út, a szálloda 10 kilométerre van a belvárostól. Csodás volt az idő, délben már 13 fokot mutatott hőmérő, a napon még ennél is melegebbnek tűnt a hőmérséklet. A tenger csodás látvánnyal szolgált, a közelben lévő kávézók teraszai is szépen megteltek. Egy biztos, hogy a 360 ezres Szaloniki tipikusan görög város forgalmát idézi. A duda minden szinten játszik, akinek nincs meghúzva a kocsija, az nem sofőr. Egy kávéért 2 és 4 euró között kérnek el, a sütizőkben pedig roskadásig van minden polc finomabbnál finomabb étkekkel.

Nem indult egyszerűen a városnézés.

A Pick Szeged 12.30-kor ebédelt, utána pihenő vonult a társaság. Luka Zvizej gyúratott egyedül, a szlován válogatott kitűnőségénke a jobb combja fáj, de nem komoly a probléma. 16 órakor taktikai megbeszlés lesz, majd este egy újabb tréning.

8.40:

Magyar idő szerint fél 8-kor ébredt a társaság, majd a reggeli után - kihasználva a Djukics edző által megítélt szabad délelőttöt - városnézésre indult a Pick Szeged. Görögországban reggel már kellemes időjárás uralkodik, 10 fok körüli a hőmérséklet, ám az idő változatosságát jelzi, hogy a legtöbb autón még többcentis hó áll.

Légiósreggeli.

Az indulás nem volt egyébként egyszerű, görög módihoz hűen a busz annyit késett, hogy a játékosok maguk oldották meg a bemenetelt a város központjától 20-25 percnyire található szállásról. Az is érdekesség, hogy a szalonikiben töltött egy nap alatt a PAOK képviselőjével még egyáltalán nem találkozott a Pick-küldöttség, a görögök érdekesen gondolkoznak a vendéglátás fogalmáról.

Hétfő

21.15:

Dicsérjük a kapusokat, Marjanac és Liszkai is megfogott több ziccert. 21.20-kor vége az edzésnek.

21.00:

Párokban a játékosok, passzok, majd ziccerdobás. Hármasával, ugyanez, keresztbefutásokkal színezve.

20.52:

Indításokkal, ziccerekkel kezdenek a fiúk. Egyelőre csak lazán dobnak Marjanacnak és Liszkainak. Dragan Djukics minden egyes gyakorlat után gyorsítja a fiúkat, különböző feladatokból kell indulni. A laza tempó kezd eltűnni.

20.45:

A futball után következik a tréning, előkerülnek a kézilabdák, előtte azonban egy kis "sztrecsing". Porobic Haris a kapusokkal külön kezdett el foglalkozni

20.15:

Öregek-Fiatalok meccs 15-10 (5-6)
Szaloniki, 6 néző. Játékvezető: Dragan Djukics. Asszisztens: Porobic Haris
Öregek: Kos, Katzirz, Krivokapics, Andjelkovics, Herbert, Zvizej, Oszmajics.
Fiatalok: Marjanac, Vancsics, Nenadics, Liszkai, Lele, Zubai, Vadkerti.

Csak fejjel ér a gól! Zvizej góljával az öregek szereztek vezetést, majd Vadkerti egyenlített. A montenegrói, a niksicsi - az AS Romát erősítő Vucsinics is itt született - Oszmajics ismét a veteránokat juttatta vezetéshez. Mivel a szabályok szerint ahányszor belefejelnek a labdába a játékosok egymás után így annyit ér a gól: a fiatalok a triplasorozatuk után 4-2-re megléptek. Andjelkovics fejese tette szorossá a meccset, 4-3-ra feljöttek a "veteránok". Egy perc múlva Nenadics villant, ismét megléptek a tinik, 6-4.

Nem rossz a kilátás a hotelből

Herbert Krivokapics előreívelését csúsztatta meg. Ezután övé volt a 2. félidő legnagyobb helyzete - "Höri ha hajad van" duma jött a társaktól. Jött egy újabb fiatal tripla, majd Oszmajics gyorsan válaszolt. Zvizej egy duplát ért el - ketten fejeltek egymásnak -  9-8-ra feltornázták magukat az öregek. Herbert javított, egyenlített, 9-9. Éles lett a meccs. Kos rúgott egy "tacsdamot", ez egy másik sportágban tökéletes, itt viszont nem. Vadkerti ismét vezetéshez juttatta csapatát. Zvizej Herberthez fejelt, ő pedig a hálóba. Fordult a kocka, 11-10-re már az öregek vezettek.

Oszmajics remek center - lehet, hogy Vucsinics rokona? -, újból remekül emelkedett, 12-10. Horvát-montengrói összjáték, Oszmajics ugrál örömében, Kos volt az asszisztkirály, 14-10. A kegyelemdöfés: Zvizej, 15-10. Nyer a rutin. Szerdán is kél. Jó kis meccs volt.
A találkozó legjobbjának a hat fős szurkolótábor Vladimir Oszmajicsot választotta meg.

20.00:

Edzésen a Pick Szeged. A PAOK sportkomplexumában. Végül a hétfői tréning nem a meccshelyszínen zajlik majd, ha nem közvetlenül a szomszédban, egy kisebb csarnokban. A Pick előtt a PAOK hölgycsapata tréningezett. Nincs túl kellemes idő, a szálló környékén, ez egy hegyoldalban van induláskor -1 fokot mutatott a hőmérő. A csarnok környékén már egy kicsit javult a helyzet, nem volt fagy. A görögök pedig igazi fanatikusok. A hideg idő ellenére is többen a szabadban (!) teniszeztek. Nem zavarta őket, hogy ebben a hidegben inkább teremben kellene játszani. Nyomták ezerrel a kemény pályákon, volt olyan, aki rövidnadrágban tette ezt.

A csarnokban sem volt túl meleg, elkelt a melegítőfelső. A bemelgeítés után a szokásos futball következett. Hamarosan majd újból jelentkezünk, eláruljuk, hogy mennyi lett az eredmény.

15.00:

Napsütés, közel 10 fok fogadta a magyar együttest Szalonikiben. A tél jeleit azonban itt is felfedezhetjük, a tengerparton fekvő város környékét havas hegycsúcsok veszik körül. A Pick Szeged a Panoráma Hotelben lakik, az út gyors volt, másfél órát repült csak a társaság. Este tréninget vezényel Dragan Djukics, így a Tisza-parti alakulat már ma megismerkedik a meccs helyszínével. Délután öt órakor eszik majd a társaság, majd 20.30-kor lesz az edzés.

Miközben a repülő indulására várt a csapat a régi sztorik is előkerültek. Zubai Szabolcs még junior válogatottbeli élményét mesélte el, azt amikor a Pick Szeged orvosát, Szabó doktort megtréfálták. Hazafelé induláskor a doki hátitáskáját kövekkel pakolták teli, ami jóformán hátradöntötte Szabó Istvánt. Ő azonban hősiesen cipelte a mázsás cuccot, a hátáról sem vette le. Amikor Ferihegyen landoltak, csak akkor közölték vele, hogy jó lenne ha kivenné a köveket, mert talán úgy könnyebb lenne a táskája.

10.45:

A csapat már Ferihegyen, a társaság nagy része kávézik. Vadkerti Attilával beszélgettünk:

- Mindenképpen jót tett a hangulatnak a Kecskemét elleni győzelem. Kemény csatára számítunk, mindenki láthatta az ősszel, hogy a PAOK nem adja könnyen meg magát. Ennek ellenére csak a győzelmet tudom elképzelni. Jó érzés azt látni, hogy erős kerettel tudjuk felvenni a harcot, ilyen erős összeállításban az idei BL-sorozatban még egyszer játszottunk. Éppen erre alapozom azt, hogy megnyerjük az idei első Bajnokok Ligája meccsünket.

Indulás Görögországba...

9 óra:

A Pick Szeged csapata útra kelt Görögországba. A BL-túrára nem tarthat a csapattal a két sérült, Simon Bence és az új igazolás Tomás Stranovsky.

123456789... következő >> végére >>> 135 hozzászólás
Moderálásra küldöm 135. ultra 2010.02.11. 14:33

Rea .... olvasod ezeket a kommenteket? Látod nem csak nekem szúrta a szememet a " tevékeséged" !

Moderálásra küldöm 134. ruslan 2010.02.11. 14:02

Mit álszenteskedsz Rea?!

Fogalmad nem volt az egészhez azon kívül, h szaladgáltál, és mindig azt mondtad amit a Pistrui és az Újhelyi hallanai akart.
Az, h hogy élsz az a Te saját ügyed, hogy mire volt pénzed, mire nem az nem tartozik másra.
Szerettél úgy megnyilvánulni, h a "csapatom, a játékosaim" amivel egy picit fogalomzavarba kerültél.
Túlértékeled a szereped. Most körön kívülre kerültél.
Ha rátermett vagy most megmutatod, h seggnyalás nélkül is meg tudsz-e élni...

Moderálásra küldöm 133. Boribona 2010.02.11. 13:47

Így van Fri, egy gonddal nekünk is kevesebb!
Több lesz a szabadidőnk, mert meccsre sem kell járni.

Moderálásra küldöm 132. Fri 2010.02.11. 13:33

Ha kiszállnak a szponzorok , nem lesz csapat ! Nem kell idegeskedni ! Nem kell szidni a klubot, csapatot, tulajdonost ! Nem lesz gond !

Moderálásra küldöm 131. Boribona 2010.02.11. 13:25

pontosan mire gondolsz, zehn? hivjanak meg egy italra?

Moderálásra küldöm 130. zehn 2010.02.11. 12:47

Szerintem a játékosok nyúljanak a zsebükbe és fizessenek nekünk, hogy képesek legyünk ezt a szánalmas kínlódást elviselni.

Moderálásra küldöm 129. Buksi 2010.02.11. 12:22

128. sajnos ez igy van !!!

Moderálásra küldöm 128. reagens 2010.02.11. 11:51

Kis pénz kis kézilabda, nagy pénz nagy kézilabda.

Ez ilyen.

Szerintem anyagilag alulmotivált a csapat.
Aggyatok nekik több pénzt!

Moderálásra küldöm 127. kisbuta 2010.02.11. 11:46

Bunda!Bunda! Bunda!

Moderálásra küldöm 126. Boribona 2010.02.11. 11:40

Tudjátok mi a legfelfoghatatlanabb?? Hogy azokat a játékosokat, akik most már sokadik meccset betlizték végig, nem zavarja, h mekkorát égtek??

Ha jól tudom, pont ezeknek jár le a szerződése a nyáron. Az a szándékuk, h abba is hagyják a profi kézilabdázást?? Mert ezzel a negatív teljesítménnyel, amit hónapok óta produkálnak többen nem hogy Djukic nem fog nekik helyet biztosítani a következő szezonban a csapatban, hanem máshová sem szerződtetik le őket! Épeszű csapatvezetés sohasem igazolna ilyen játékosakat.