2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Jó első és negyedik negyedével nyert a Bodrogi

A férfi vízilabda OB I 9–13. helyéért folyó rájátszásában a Bodrogi Bau Szentesi VK tegnap szállt először medencébe – az ellenfél az ASI volt.
Bodrogi Bau Szentesi VK–ASI 9–4 (5–2, 0–0, 0–1, 4–1)
Férfi vízilabda OB I, rájátszás a 9-13. helyért, 2. forduló. Szentes, 100 néző. Vezette: Vojvoda, Marjay.
Bodrogi Bau: HORVÁTH T. – Araczki 1, NÉMETH D. 2, Balogh Z. 1, SZABÓ L. 2, Szabó Z., Éles 1. Csere: Rébeli Szabó, Rácz, Nacsev, Turzai 2, Nagy M., Beleon B. Edző: Tóth László.
ASI: BARABÁS – Laczkovics, Hartman 1, Létay 1, Takács B., Rusz 1, Ernyey. Csere: Kovács P., Dorogi, Kiss Á. 1, Lázár, Kürtös. Edző: ifj. Kenéz György.
Gól – emberelőnyből: 6/2, ill. 9/2.
Ötméteresből: 1/1, ill -.

Az első negyed 5–2-es hazai részsikere gólgazdag meccset, kiütéses szentesi győzelmet sejtetett, ám nem így történt. Ezt követően a házigazdák 17 percen keresztül nem találtak a kapuba, de szerencsére ezen időszak alatt a fővárosiak is csak egyszer csapták be Horváth kapust. Az utolsó játékrészben aztán ismét beindult a szentesi gólgyártás, többen is eredményesek voltak, így végül az esélyeknek megfelelően simán nyerte a bajnokit a Bodrogi Bau.

Tóth László: – Sajnos olykor kapkodtunk, idegesen fejeztük be a támadásainkat, ám a lényeg a győzelem, a három pont megszerzése, valamint az, hogy így szépen búcsúztunk a 33 méteres medencétől.

Meglépne a Honvédtól a Szeged Beton

A férfi vízilabda OB I 1–4. helyéért zajló rájátszás második fordulójában a Szeged Beton csapata ma 20 órakor Budapesten a Honvéddal csap össze. Tovább olvasom