2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Kiütéses vereség az OSC-től

Nem várt, nagy vereséggel búcsúzott a férfi vízilabda OB I idényétől a Bodrogi Bau-Szentes, amely az OSC otthonában szaladt bele nagy pofonba.
A második perc elején Jaksa góljával 1–1-re alakult az eredmény, és ekkor senki sem gondolta a Hajós uszoda nézői közül, hogy nagy verést kap a Szentes. Mert azt kapott, és ez akkor sem volt benne a „pakliban", hogy nem Horváth Tamás védte a vendégek kapuját. A szentesiek az elmúlt fordulóban a Fehérvár legyőzésével biztosították be a bennmaradásukat, úgy tűnt, számukra azután a meccs után már befejeződött az évad...

Vass Sándor: – Több játékosomban nagyot csalódtam. A meccs előtt annyit kértem tőlük, kikapni ki lehet, de csak úgy, ha van tartásuk. Nem volt... Ez a hozzáállás méltatlan volt az élvonalhoz. Kellemetlenül éreztem magam a kispadon.

Jegyzőkönyv

OSC–Bodrogi Bau-Szentes 21–9 (6–2, 5–1, 5–5, 5–1)

Vodafone férfi vízilabda OB I, rájátszás a 9–12. helyért, 6. forduló. Budapest, Hajós Alfréd uszoda, 100 néző. Vezette: Székely Z., Vojvoda.
OSC: Áts – BENCZÚR 6, Sziklai 1, Cseh 1, TÓTH L. 5, Tiba 2, Hangody. Csere: Szécsi, Ürögi, Klie, IBOLYA 5, Balla 1, Gábor, Tory (kapus). Edző: Bíró Attila.
Szentes: Majoros – Szabó Z. 2, Torday, Zsivanovics, Szabó L., Jaksa 2, Szőke 1. Csere: Molnár A., Rácz 1, Araczki 2, Döbrőssy, Csente 1, Homonnai, Markovics (kapus). Edző: Vass Sándor.
Gól – emberelőnyből: 8/6, ill. 5/1.
Ötméteresből: 4/4, ill. 3/1.

Középdöntő

Az első csoportkör harmadik fordulójában is győzött, így a kvartett elsőjeként, két szerzett ponttal… Tovább olvasom