2018. 07. 20. péntek - Illés 18°C | 27°C Még több cikk.

Kiváló idényt zárt a Hajnal Tenisz Iskola

Fantasztikus évet zártak a Hajnal Tenisz Iskola játékosai. Drahota-Szabó Dorka a negyedik helyig jött fel az európai 16-os ranglistán, amit többek között a négy tornagyőzelmének is köszönhetett.
Az ősszel megrendezett Europa Masters versenyen, ami nem hivatalos Európa-bajnokság, 5. helyezést ért el. Ezután Dorka egy paraguayi ITF-sorozaton vett részt, ahol egy arany- és két bronzérmet szerzett. Ezzel 500 helyet ugrott előre a ranglistán.

A 11 év alatti fiúcsapat hatalmas eredményt ért el, az országos bajnokságon 44 induló csapat közül az előkelő 4. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Virághalmi Bence, Kovács Barnabás, Tóth János, Virághalmi Viktor, Szendi Simon.
Drahota-Szabó Dorka remek idényt futott 2017-ben. Fotó: hajnalti

Hajnal István tanítványai kiválóan szerepeltek az elmúlt versenyidőszakban, nézzük a 2017-es eredményeket: Kovács Barnabás 10 arany-, 2 ezüst- és 2 bronzérmet nyert idén, ami kiemelkedő teljesítmény. Kovács Marcell két arany-, két ezüst- és három bronzérmet nyert a 16-os korosztályban. Virághalmi Viktor 3 arany-, 3 ezüst- és 1 bronzérmet gyűjtött. Temesvári Balázs 2 arany-, 1 ezüst- és 5 bronzérmet nyert. Tóth János 2 arany-, 1 ezüst- és 1 bronzéremmel lett gazdagabb.

Mates Izabella 1 arany-, 2 ezüst- és 2 bronzéremmel lett gazdagabb. Virághalmi Bence 3 bronzérmet gyűjtött. Szabó Kristóf és Nagy Gergő 1-1 ezüstérmet nyert. Szendi Simon és Nagy Kristóf 1-1 bronzérmet nyert. Az Agroázis Sportmánia OB II-es felnőtt teniszcsapat pedig a második helyen zárta a bajnokságot.

Mindent megtett, amit lehetett: mindössze hat napot pihent az ünnepek alatt Medveczky Erika

Idén 48. alkalommal rendeztük meg Az év sportolója díjátadó gálánkat, az ország legpatinásabb megyei eseményén húsz üvegtrófeát osztottunk ki. Tovább olvasom