2018. 08. 17. péntek - Jácint 19°C | 30°C Még több cikk.

Lehetett volna fordítva is

Remek színvonalú mérkőzést játszott egymással a Csongrád megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának rangadóján a Hódmezővásárhelyi FC II. és az Algyő csapata.
Hódmezővásárhelyi FC II.–Algyő 2–3 (1–1)
Hódmezővásárhely, 150 néző. Vezette: Béleczki László – kitűnően (Tóth Cs., Molnár A.).
HFC II.: Szatmári 7 – Jankelic 8, Gyuris 7 (Győrfi –), Gyüre 8, Bábi 8, Bartyik R. 8, Bürgés 8, Darida 8, Mohácsi 8, Bódai 7,5, Perpauer 7,5 (Pálinkó –). Edzők: Vinnai István, Bacsa Zsolt.
Algyő: Algyő: Siska 7 – Bozsóki 6 (Jernei –), Szélpál 6, Pénzváltó 7, Daróczi 6 (Tóth –), Takács 7, Bella 6, Sebők 6 (Kovács M. –), Csányi 7, Lajkó 6, Lovas 8 (Kiss –). Edző: Takács Zoltán
Gólszerzők: Darida (35.), Bürgés (62.), ill. Lovas (45., 58.), Csányi (74.).
Vinnai István: – Jó iramú mérkőzésen kiváló játékvezetés mellett lehetett volna fordított is az eredmény. Gratulálok a csapatomnak a mutatott jó játékhoz.
Takács Zoltán: – Győzelmünk értékét tovább növeli, hogy egy jó csapat otthonában értük el. Elismerésem a játékosaimnak, hogy alkalmazkodni tudtak az ebben az időszakban nem igazán előnyös műfüves pálya adottságaihoz.

A hazaiak ugyan megszerezték a vezetést, de a szünet előtt Lovas Tamás egy remek szabadrúgással egyenlített, majd ugyanő már az éllovast juttatta előnyhöz. Ezúttal a HFC II.-nek sikerült az egyenlítés, ám végül a vendégek Csányi Péter találatával mindhárom bajnoki pontot begyűjtötték.

Galéria kép

Szabadnapos: FK 1899 Szeged.

Foliaplast-Bordány  4 (2) UTC  0 (0)

Bordány, 150 néző. Vezette: Kócsó Tibor Zsolt – közepesen (Bozóki, TIhanyi).
Foliaplast-Bordány: Szűcs M. 6(Kádár Németh –) – Sólya 6, Fodor B. 6 (Szabados –), Gajdacsi 7,5, Malatinszki 7,5, K. Tóth 6, Culafics 6 (Gyémánt –), Bárkányi 7,5, Retek 6, Német J. 6(Kis L. 6), Kozma 6 (Zvekanov –). Edző: Sádt Tamás.
UTC: Nagy G. 5 – Békési 5,Szántó D. 5 (Bagó –), Gulyás 5,Valach 5 (Deák Zs. 5), Szilágyi 5(Farkas A. –), Sós M., Pusztai,Balogh D., Laczkó (Zsibrita ), Koncz P. Megbízott edző: Gidai Sándor.
Gólszerzők: Retek (38.), Gajdacsi (45. – 11-esből, 79., 83.).
Sádt Tamás: – Az eredmény nem tükrözi hűen a meccsen történteket. Egy pár játékosnak el kell gondolkodnia azon, mit szeretne a továbbiakban.
Gidai Sándor: – Gratulálok a Bordánynak a győzelemhez.

Deszk  3 (3) Zsombó  1 (0)
Deszk, 100 néző. Vezette: Bartucz Tamás – közepesen (Böszörményi, Szöllősi).
Deszk: Bata 8 – Bürgés 8, Adamov F. 8, Varnyú 8, Pióker Ti. (Király –), Németh, Pióker Ta., Bertalan (Mészáros 6), Huszti, Tóth (Révész –), Győri. Edző: Papp Endre.
Zsombó: Rozs 5 – Bálint 4 (Vér –), Székely 3 (Szalai 4), Mocsári Gy. 6 , Kószó 5, Törköly 3, Gyuris 5, Mihálffy 3 (Megyeri 3), Mocsári D. 3, Rescsik 4, Rárósi 4. Edző: Daru Sándor.
Gólszerzők: Adamov F. (25.), Pióker (26., 43. – utóbbi 11-esből), ill. Mocsári (51.).
Papp Endre: – Nagyon jól játszottak a fiúk, szinte végig kézben tartottuk a mérkőzést, csak egy ötperces rövidzárlatunk volt, és teljesen megérdemelten nyertünk.
Daru Sándor: – Bocsánatot kérek a Deszkre minket elkísérő zsombói szurkolóktól, valamint egyesületünk elnökétől az első félidei gyalázatos játékért. Szégyellem magam, remélem, hogy a csapatom is hasonlóan érez.

Kiskundorozsma  2 (1) Sándorfalva  1 (1)
Kiskundorozsma, 100 néző. Vezette: Lászlai Róbert – jól (Kőhalmi, Barta).
Kiskundorozsma: Ábrahám 6 – Molnár K. 6, Mészáros A. 6, Marjanucz 6,Cseh 6, Benkocs 6,5 (Horváth T. 6), Szecskó 7, Ottlik M. 6,5, Balog B. 6,5, Szőke 7 (Balogh Zs. –), Takács A. 6.Edző: Szabó Zsolt.
Sándorfalva: Lippai 5 – Hatvani I. 5, Molnár D. 5, Kálmán 5 (Dlusztus I. 5),Szil 5, Visnyei 5, Tóth A. 5, Török Gy. 5 (Szécsi 5), Márki 5, Virág 5, Nagy E. 5. Edző: Tóth János.
Gólszerzők: Benkocs (41.),Szőke (53.), ill. Tóth A. (14.).
Szabó Zsolt: – Számunkra csak fél óra után kezdődött el a mérkőzés, de még a szünet előtt egyenlítettünk. Utána egy klasszis villanás eldöntötte a három pont sorsát, amelyért a csapat megdolgozott.
Tóth János: – A mezőnyben végig uraltuk a mérkőzést, de kevesebb gólt szereztünk.

Tiszasziget  7 (6) Szentesi Kinizsi  0 (0)
Tiszasziget, 100 néző. Vezette: Bán Bence – jól (Csöngető, Szűcs I.).
Tiszasziget: Weszelovszky 8 – Papp Á. 8, Bálint T. 8, Mucsi 8, Rutai 9 (Bernát 7), Juhász Á. 9 (Fődi 8), Drágity 8, Deák D. 8 (Zámbori 7), Bálint D. 7 (Papp P. 7), Farkas F. 8, Kántor 8 (Szarvas 7). Játékos-edző: Bernát Péter.
Szentes: Kotvics-Varga 3 – Vincze Z. 3, Légrádi 3, Lázár 3 (Pölös –), Páger 3 (Plenter –), Lekrinszki 3 (Polyák A. –), Bertók 3, Szabó L. 3, Debreczeni Kiss 3, Bordács 3, Szeles 3. Edző: Némethy László.
Gólszerzők: Rutai (3., 10. – 11-esből, 39., 42.), Drágity (17.), Juhász Á. (30.), Fődi (88.).
Bernát Péter: – Álomszerű volt a kezdés. Amit az elmúlt hetekben kértem a csapattól, azt a mai napon egyetlen félidőbe sűrítettük bele.
Némethy László: – Az első félidei játékunkért én szégyellem magam mint edző, remélem, a játékosaim is ezt érzik. A szünet után kiegyenesedtünk, de nem sikerült a szépítés, pedig volt két helyzetünk is.

Szőreg  1 (1) SZVSE  2 (1)
Szőreg, 80 néző. Vezette: Mucsi Zsolt– közepesen (Szalai Sz., Bereczki).
Szőreg: Vígh S. 6,5 – Ali 6,5,Hevesi 7, Dongó 7, Keller 7,Faragó-Barát 6,5, Vörös 6,Csikós 7, Néma 7, Bodó 0 (Cságrány 6, Hedvicsek –),Bartos 6,5. Megbízott játékos-edző: Bodó Attila.
SZVSE: Pluhár 6 – Végh 6, Bilics 5, Tanács R. 6, Baka 6, Puskás Cs. 6, Csamangó T. 6, Csanádi I. 6,
Matyelka 5, Vitos G. 7(Nagy Z. –), Rózsa D. 5. Edző: Major László.
Gólszerzők: Néma (4.),ill. Vitos (20., 70.).
Bodó Attila: – Becsülettel küzdött a csapat, de ez most csak erre volt elég.
Major László: – Gratulálok a csapatnak és Vitos Gergőnek a két góljához.

Ásotthalom  1 (0) Csongrád-Kunság A.  4 (2)
Ásotthalom, 88 néző. Vezette: Tihanyi Gábor – közepesen (Szeles, Samu).
Ásotthalom: Czirják 5 – Vastag 5, Németh P. 5, Szabadi 5, Hauk 6, Major 5 (Baji 6–2=4), Mészáros Z. 5 (Vojnics-Tunics –), Balogh Á. 5 (Gyenes 5), Farkas A. 5, Király B. 5, Varga K. 5. Edző: Kószó László.
Csongrád: Tóth L. 7 – Bodor 8, Takács J. 7, Kerepeczki 7 (Kovács S. 7), Juhász S. 7 (Bartucz –), Mészáros M. 8, István 9, Maszlag 7 (Bakos –), Budai 7 (Fodor B. 7), Lőrinc 7, Borda 7. Edző: Paksi Péter.
Gólszerzők: Hauk (48.), ill. István (15., 25., 53.), Fodor B. (74.).
Kiállítva: Baji (61.).
Kószó László: – Az első félidőben lényegesen jobban játszott a Csongrád, a másodikban viszont gyorsan gólt értünk el, de a kiállítással eldőlt a mérkőzés.
Paksi Péter: – A tavaszi legjobb játékunkat nyújtottuk, a hozzáállás is tetszett. A születésnapos Kovácsnak gratulálok, a súlyos sérülést szenvedett Budainak pedig jobbulást kívánok.