2018. 10. 16. kedd - Gál 10°C | 22°C Még több cikk.

Magabiztosan győztek

A tabellán elfoglalt negyedik és ötödik helyezést figyelembe véve szoros mérkőzésre, az erőviszonyok alapján pedig szegedi sikerre volt kilátás a bajnoki négyes döntőbe igyekvő Floratom Szeged AC Probart tavaszi első hazai mérkőzésén a férfi asztalitenisz extraligában.
Floratom Szeged AC Probart–Diósgyőri VTK 6–1
Férfi asztalitenisz extraliga, 10. forduló, Szeged.
A szegedi győztesek: Németh (2), Timafalvi (2), Vitsek (2).

A Vitsek, Németh duó kisebb meglepetésre vereséget szenvedett a Széll, Molnár kettőstől (0–1), azonban Timafalvi Molnár felett aratott bravúrgyőzelmével magához ragadta a kezdeményezést a szegedi együttes. Németh megingathatatlan játékkal játszmát sem veszített, majd kisebb hullámvölgy után Vitsek is hozta mindkét egyéni mérkőzését (5–1).

A győzelmet a remek napot kifogó Timafalvi lett riválisa felett aratott sikere jelentette (6–1), így a Floratom megerősítette rájátszást érő helyezését a bajnokságban.

Lukács Levente: – Nagyszerű játékkal fontos győzelmet arattunk.

Jön a felkészülés hajrája a megyei labdarúgásban

Több megyei labdarúgó-csapat is felkészülési mérkőzést játszott a hétvégén, az NB III-as csapatok felemás mérleggel zártak. Tovább olvasom