Igazi csapat képében

Dunaferr junior (4.)–Tisza Volán-Spartak (5.) 2–3 (1–0, 1–1, 0–2)

Jégkorong OB I/B. Dunaújváros, vezette: Árkovics, Pál, Kész.
Tisza Volán-Spartak: VIDAKOVICS – Guzina, Bosnjak 1, Dulics, GERGELJ, Leckovics; Mohai, LIPPAI (1), Rózsahegyi, VARGA D. 1 (1), Egyed; Bosnyák (1), Maslac (1), Ambrus 1; Peter, Neskovics, Ber, Plavsics. Edző: Rasid Sanskedinovics.

Kalocsa László szakmai igazgató: – Annak örülök, hogy az utolsó harmadban végre igazi csapat képét mutattuk. Nagyon nagy szükségünk volt erre a három pontra.

Érthetetlen félidő

Szeged KKSE-Algyő (7.)– Hajdúnánás (1.) 29–31 (8–17)
Női kézilabda NB I/B, Keleti csoport, Szeged-Kiskundorozsma.
Szeged KKSE-Algyő: DOBÓ – Vadászy, Varga 6, Asztalos 7, Dávid 1, Szombati 2, Gaál 3. Csere: Márton, SZÖGI 4, Farkas, Ács, Mészáros 3, Vér 3, Szijj. Edző: Dankó Ervin.
Dankó Ervin: – Érthetetlen az első félidőben nyújtott teljesítményünk, bár a második félidőért dicséret illeti a lányokat. Vegyes őszt produkáltunk, tavasszal van mit javítanunk.

Makói bravúrpontok

Kistelek (4.)–Marosmenti NKSE (5.) 18–21 (12–9).
Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport, Kistelek, vezette: Dzsipoff, Fődi.
Kistelek: Lunger – Kürti 3, Fekete, Gyapjas 3, Aron 5, Jeremiás 1, Bárkányi 3. Cserék: Varga (kapus), Lajos 3, Sándor, Kertész, Lévai, Hajdu, Verbai. Edző: Onozó István.
MNKSE: Dani – Sárkány 2, KOVÁCS 4, ERDEI 9/3, Fodor 1, KOZSERÁN B. 4, Matyi 1. Csere: KOZSERÁN K., Nyakas (kapusok), Szebehelyi, Zombori, Práger, Koczka, Pintér. Edző: Baunok Bernadett.

Onozó István: – Mindkét csapat jól védekezett. Az első félidőben nyújtott teljesítményünkkel elégedett vagyok, a megszerzett előnyünket a második félidőben a sérülések miatti kényszercserék következtében gyorsan elveszítettük. A második félidőben nem tudtuk megszervezni a fegyelmezett, jól működő első félidei játékunkat. A helyzetkihasználásunkon mindenképpen javítanunk kell.

Baunok Bernadett: – Játékosaim fegyelmezetten és a megbeszélteket maximálisan betartva kézilabdáztak. Bravúros két pontot szereztünk a megyei rangadón.

Görcsös akarás

Kézilabda Szeged SE (2.)– Abony (1.) 28–35 (17–16).

Női kézilabda NB II, Délkeleti csoport.
KSZSE: Szalma D. – PUHALÁK 7, Szalma N. 3, Homoki 8, Szabó, Török 1, HORVÁTH 9. Csere: Almási (kapus), Tótváradi, Miklós, Grandjean 1, Sebestény. Edző: Gera Norbert.

Gera Norbert: – Nagyon készültünk a mérkőzésre, azonban a rangadó tétje és a nagy érdeklődés „agyonnyomott" bennünket. Görcsösen akartunk, de a mai napon a támadásunk és a védekezésünk is csődöt mondott, amit a rutinos és jó erőkből álló vendégcsapat kegyetlenül kihasznált. Gratulálok a jól és rendkívül sportszerűen játszó Abonynak.

Leindították az éllovast

Martfű (7.)–Makó KC (1.) 29–27 (18–13).
Férfi kézilabda NB II, Délkeleti csoport. Martfű, 150 néző. Vezette: Ökrös, Moldován.
Makó: Gera – Dombegyházi 2, Sándor R. 1, Szepesi 1, Szabó P. 1, Pardi 3, dr. Fekete-Szabó 4. Csere: Avramov (kapus), CSÖNDES 2, Zöldi, MADÁR 4, Papp D. 1, Sárosi 6, Cselovszki 2. Edző: Nagy Zoltán.

Nagy Zoltán:
– Az idény legrosszabb és legbalszerencsésebb mérkőzését játszottuk. Az első félidőben többször leindított az ellenfél bennünket, és ugyan a második félidőben összeállt a védekezésünk, de a számtalan kihagyott gólhelyzet megbosszulta magát. A vereség ellenére továbbra is elsők vagyunk.

Tapad a SZUVTE

Férfi vízilabda OB II, 4. forduló, E csoport, Szeged.Szegedi UVTE–SZTE-EHÖK SE 12–7 (gólszerzők: Avar 4, Szegi 2, Kerekes 2, Rigó, Donauer, Varga Á., Boros, ill. Tóth M. 2, Szabó P., Lengyel, Martonosi, Matiasvili, Nyolcas). HVSC II.– Szolnoki VSK 6–9 (a vásárhelyi gólszerzők: Földesi 2, Herczeg 2, Kis L., Fehér), Szolnok–Szegedi UVTE 9–11 (a szegedi gólszerzők: Szegi, Avar 3-3, Rigó 2, Donauer, Kerekes, Varga Á.), SZTE-EHÖK SE–Békéscsaba 14–12 (a szegedi gólszerzők: Retkes, Héjja, Tóth M. 3-3, Kurai, Lengyel 2-2, Martonosi), Szarvas–HVSC II. 11–15 (a vásárhelyi gólszerzők: Herczeg 4, Földesi 3, Mérai, Kis L. 2-2, Bíró, Sági, Fehér, Bodrogi).
A csoport állása: 1. Szolnok 21, 2. Szegedi UVTE 18, 3. SZTE-EHÖK 10, 4. Békéscsaba 9, 5. Szarvas 8, 6. HVSC II. 4 ponttal.