Második és harmadik vonal, 2011. 02. 15.

Szeged KKSE-Algyő (8.)– Gyöngyös (2.) 28–29 (14–18)
Női kézilabda NB I/B, 15. forduló. Szeged-Kiskundorozsma, 250 néző. Vezette: Kolarovszki, Szabó.
Szeged KKSE-Algyő: Dobó – Mészáros 1, Varga 4, ASZTALOS 9,SZÖGI 6, Szombati 3, GAÁL 5. Csere: Márton,
Vadászy, Dávid, Ács, Szíjj, Vér. Edző: Dankó Ervin.
Dankó Ervin: – Sajnos nem tudtuk felborítani a papírformát, a profibb csapat nyert. Egy ponton veszítettünk igazán, az pedig a gyors lerohanás volt. A csapat küzdőképességéhez gratulálok.

Erdei: 10!

Marosmenti NKSE (3.)–Újkígyós (7.) 30–21 (14–7)
Női kézilabda NB II, 15. forduló. Makó, 150 néző. Vezette: Bajusz, Ubornyák.
MNKSE: DANI – Sárkány 3, KOVÁCS 7, ERDEI 10/5, Fodor 1, KOZSERÁN B. 3, MATYI 3. Csere: Kozserán K., Nyakas (kapusok), Szebehelyi 2, Práger 1, Pápai. Edző: Baunok Bernadett.
Baunok Bernadett: – Tartottam a téli szünetben több játékossal megerősített Újkígyóstól. Csapatom remekül kezdte a találkozót, és már a 15. percre jelentős előnyre tett szert. Végig kézben tartottuk a mérkőzést, így sikerült magabiztos győzelmet aratnunk, és ezzel nagy lépést tettünk a felsőházba kerülésért.

Parádé

Kézilabda Szeged SE (2.)–Soltvadkert (9.) 42–18 (18–8)
Női kézilabda NB II, délkeleti csoport, Szeged, 100 néző. Vezette: Őry, Sajti.
KSZSE: Szalma D. – Puhalák 4, DRAXLER O. 8, Homoki 6, Sebestény, Forgó 2, HORVÁTH 7. Csere: ALMÁSI, Mészáros (kapusok), Tótváradi 1, MIKLÓS 5, Grandjean 3, Török 2, Szalma N. 4. Edző: Gera Norbert.
Gera Norbert: – Remekül kezdtük a tavaszi szezont. Az első tíz perc hibáitól eltekintve végig komolyan vették a lányok a mérkőzést, és önbizalom-növelő győzelmet arattak a lelkes soltvadkerti csapat ellen. A jó kezdés lendületet adhat a hétvégi, Makó elleni megyei rangadóhoz, ami sokkal nehezebb mérkőzésnek ígérkezik, mint ez volt.

Magabiztos siker

Floratom Szeged II. (3.)– Szolnoki Tisza SE (8.) 12–6
Férfi asztalitenisz NB I, Keleti csoport. Szeged.
A szegedi győztesek: Erdélyi, Tarkó 3-3, Szollár, Tóth S. 2-2, a Kancsár, Tóth S. és az Erdélyi, Szollár páros.

Borsodi öröm

ATSK Szeged (4.)–Borsod Volán (2.) 6–12
A szegedi győztesek: Márki R. 2, Lele, Sipos, Varga Cs. 1-1, és a Lele, Sipos páros.

Szegedi AK: kimaradtak a helyzetek

A miskolci kirándulás sokat kivett a Szegedi AK Boszorkányok NB I-es futsalcsapatából, és a Kiskunfélegyháza elleni meccs előtt az sem tűnt túl jó előjelnek, hogy a Mókusok beerősítettek. Tovább olvasom